Blue Lake Küçükçekmece

Blue Lake Küçükçekmece'de şimdi al 1 yıl sonra öde!

Konut Projeleri 13.04.2017 14:19

Metal Yapı Konut imzasıyla Küçükçekmece Gölü kıyınsa inşa edilen Blue Lake Küçükçekmece'de fırsatlar devam ediyor.

Florya Küçükçekmece sahil hattında masmavi bir yaşam vaat eden Blue Lake, her dairesi manzaralı yapısı ve 5 yıldızlı otel konforuyla dikkat çekiyor. Hem yatırım hem de oturum için doğru tek adres şeklinde tanımlanan Blue Lake Küçükçekmece'de fiyatları 475 bin TL'den başlıyor. 

Yıl sonunda teslim, 1 yıl sonra ödeme

Şimdi al 1 yıl sonra öde imkanıyla ön plana çıkan Blue Lake Küçükçekmece, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, E-5'e 1 kilometre mesafede yer alıyor. 1,3 kilometre uzunlukta Gök Teras ve 3 adet sonsuzluk havuzuyla sakinlerine lüks bir yaşamın kapılarını açan Blue Lake Küçükçekmece, panoramik göl ve deniz manzarasını görüyor.

Yıl sonunda teslimlerin gerçekleştirileceği Blue Lake Küçükçekmece, 788 konuttan oluşuyor. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire alternatifleri sunuluyor. 14 katlı 8 blok halinde yükselen Blue Lake Küçükçekmece'de bloklar en üst kattan birbiriyle bağlantılı. 

38 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan sitede, açık yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, basketbol sahası, kapalı otopark ve daha bir çok sosyal birim sıralanıyor. Mimari tasarımı Chapman Taylor imzasını taşıyan projede, 22 adet dükkan hizmet verecek.

Hem göl hem deniz manzarası

Metal Yapı Konut tarafından inşa edilen Blue Lake Küçükçekmece, göl kenarında konumuyla tüm gözleri üzerinde topluyor. Projedeki ticari üniteler konutlardan bağımsız olarak 2 farklı blokta yer alıyor. Konutlar, 2. kattan itibaren göl, 5. kattan itibaren ise hem göl hem deniz manzarasına sahip.