Blue Lake Küçükçekmece / Metal Yapı Konut - Karmen Yapı

Metal Yapı Konut - Karmen Yapı firmasının Blue Lake Küçükçekmece projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Blue Lake Küçükçekmece

Blue Lake Küçükçekmece’de lansmana özel fırsat!

Konut Projeleri Emine Pile 10.06.2016
İstanbul’da Küçükçekmece Gölü’nün kıyısında inşa edilen Blue Lake Küçükçekmece projesi 38 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.
Metal Yapı Konut ve Karmen Yapı imzası taşıyan Blue Lake Küçükçekmece projesi toplam 788 konuttan oluşuyor. Projede dairelerin tamamı göl manzarası sunarken 5. kattan itibaren ise göl ve deniz manzarası görmek mümkün. 1+0'dan 4+1'e kadar her ihtiyaca cevap veren dairelerin yer aldığı Blue Lake, lüks ve konforu bir arada barındırıyor.  

Manzarası, balkon ve terasları, yeşil alanları ile İstanbul'un en ferah projeleri arasında bulunan projede şehrin gürültüsünü, kalabalığı ve kargaşayı unutun.

60 AY 0 FAİZ FIRSATI 

İstanbul'un yatırımı açısından yıldızı parlak bölgesinde inşa edilen Blue Lake Küçükçekmece'de konumu itibariyle de dikkat çekiyor. Basın-Ekspres Yolu, TEM ve E5 gibi ana ulaşım arterlerine çok yakın olan ve Sefaköy- Küçükçekmece-İkitelli Monoray Hattı projesi ile İstanbul'un her yerine bağlanan Küçükçekmece, yatırım değerini her geçen gün artırıyor. 

Daire büyüklüklerinin 60 metrekare ile 646 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede teslimlerin ise 2017'de yapılması planlanıyor. Metrekare birim fiyatları 3 bin 200 dolardan başlayan Blue Lake ayrıca uygun ödeme fırsatı sunuyor. Lansmana özel kampanya kapsamında ev alacaklar yüzde 30 nakit, geri kalan kısmını 60 ay 0 faiz ile ödeme imkanı bulabiliyor. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

Blue Lake Küçükçekmece