Blue Lake Küçükçekmece / Metal Yapı Konut - Karmen Yapı

Metal Yapı Konut - Karmen Yapı firmasının Blue Lake Küçükçekmece projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Blue Lake

Blue Lake Küçükçekmece'de 60 ay sıfır faiz imkanı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 21.11.2016
Blue Lake Küçükçekmece'de ev sahibi olmak isteyenler için 60 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.
Küçükçekmece Gölü'ne sıfır konumda inşa edilen Blue Lake, Metal Yapı Konut imzasıyla hayata geçiriliyor. Yüzde 25 peşinat ödemesi ardından 60 aya kadar 0 faizli ödeme imkanı sunan Blue Lake Küçükçekmece'de yaşam 2017 yılının sonunda başlayacak. 

Blue Lake Küçükçekmece'de 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleri sıralanıyor. 8 blokta 788 daire ile 2 blokta 22 ticari birimden meydana gelen proje, Atatürk Havalimanı'na 2 kilometre, Marmaray ve metrobüse 500 metre, Mimar Sinan Köprüsü'ne 200 metre mesafede yer alıyor. 

Blue Lake projesinin 15. katında 6 bin 500 metrekarelik bir Gök Teras bulunuyor. Bu terasta Infinity havuzları, koşu ve yürüme yolları, yeşilliklerle çevrili dinlenme ve keyif alanları mevcut. Cennet Bahçe içerisinde ise kapalı ve açık yüzme havuzları, hamam, sauna, buhar odaları, masaj odaları, çok amaçlı spor sahası, squash ve tenis kortu, fitness merkezi sıralanıyor.

Konsept mimari tasarımı Chapman Taylor imzasını taşıyan projede dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 100 dolar ile 5 bin 660 dolar arasında değişiyor. 38 bin metrekare arsa üzerine kurulan Blue Lake, deniz ve göl manzarasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Blue Lake Blue Lake küçükçekmece metal yapı konut