Blue Lake Küçükçekmece / Metal Yapı Konut - Karmen Yapı

Metal Yapı Konut - Karmen Yapı firmasının Blue Lake Küçükçekmece projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Blue Lake

Blue Lake 0 faiz ve 60 ay vade ile ev sahibi yapacak!

Konut Projeleri Emine Pile 19.11.2016
Metal Yapı Konut, ev almak isteyenlere özel yüzde 25 peşin, 0 faiz ve 60 ay vadeli banka kredisi ile yeni sahiplerini bekliyor.
İstanbul'da birçok önemli projeye imza atan Metal Yapı Konut, Blue Lake projesi için Aralık ayı sonuna kadar sürecek kampanya hazırladı. 1+0'dan 4+1 dublekse kadar farklı konut tipleri ile ev alacakların ihtiyaçlarına cevap veren projede daire büyüklükleri 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor. 

8 blokta 788 daire, 2 blokta 22 ticari ünitenin yer aldığı projede daireler Aralık ayı sonuna kadar sürecek kampanya ile %25 peşin, 0 faiz ve 60 ay vadeli cazip koşullarla müşterilere sunuluyor. 

Blue Lake;  TEM ve E5'e, toplu ulaşım araçlarına ve havaalanına çok yakın. Konum itibarı ile Göl kenarının hemen yanında, Mimar Sinan Köprüsü'ne 200 m, E5, Metrobüse ve Marmaray'a 500 m, Atatürk Havalimanı'na ise 2 km uzaklıkta bulunuyor. 

İnşaatı tüm hızı ile devam eden Blue Lake Küçükçekmece'de yaşam 2017 yılı sonunda başlayacak. 

Blue Lake