Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizimevler6,

Bizimevler yatırımcının kazanmasına öncelik veriyor

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 12.08.2015
Ispartakule’ye Bizimevler markasıyla 2007 yılından itibaren demir atan İhlas Yapı, bölgenin en çok konut üreten markası oldu.
İstanbul'un farklı bölgelerinde projeler geliştirdikten sonra Ispartakule'ye Bizimevler markasıyla 2007 yılından itibaren demir atan İhlas Yapı, bölgenin en çok konut üreten markası oldu. Bunu müşteri ile kurdukları temasa ve onların isteklerini yerine getirmeye gösterdikleri özene bağlayan Bizimevler Satış ve Pazarlama Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli, daima kazandıran ve kazanan firma olduklarının altını çizdi.

Son sekiz yılda 7 etapta 5 bin 500 konutu yaptıklarını ve büyük kısmında hayatın başladığına dikkat çeken Değerli, günümüzde gayrimenkulün sadece ihtiyaç değil aynı zamanda yatırım aracı olduğuna dikkat çekerek, “Yatırımcılarımız kar ettiklerinde, beklentileri karşılandığında yeni projelerden alım yapmak istiyorlar. Bizimevler 6'da toplam 1661 daire ve 160 ticari ünite 13 blokta yükseldi. Konsept olarak seçtiğimiz Gökkuşağı renkleri ile bambaşka bir aura yakaladık. Farklılıştık, öne çıktık ve parmakla gösterilir olduk. 120 bin metrekare arsa üzerine kurduğumuz sitenin büyük kısmını peysaja ve yeşil alanlara ayırdık. Blokların arasını çok geniş tuttuk. Ekim 2013'te başladığımız projeyi Haziran 2016'da teslim edeceğiz” diye konuştu.

Önce yatırımcımız kazanmalı

Ticari olarak satılabilir, kazandıracak ve kazanacak lokasyonları tercih ettiklerini ifade eden Değerli, “Burada önemli olan önce yatırımcımızın ve müşterimizin kazanması, sonra bizim kazanmamız” diyerek yatırımcının yararına olana öncelik verdiklerine dikkat çekti. 

Aynı zamanda kentsel dönüşüm projelerine de sıcak baktıklarının altını çizen Değerli, “Artık herkes ortak akılda birleşiyor. Türkiye bu konuda düne göre daha olgun ve ileride. Arsa sahipleri de artık dilediğini koparacağı bir mantığın işlemediğini görüyorlar. Bu açıdan kentsel dönüşümün geleceğini iyi görüyorum” diye konuştu. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Bizimevler markası İhlas Yapı Mehmet Erhan Değerli Ispartakule Bizimevler