Bizim Evler 6 Metro / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 6 Metro projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizimevler6

Bizimevler markası her projede kendini geliştiriyor

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 12.08.2015
Ispartakule’ye adını veren Bizimevler, geliştirdiği her projede müşteri deneyimini daha ile taşıyor.
İstanbul'un yeni şehirleri arasında yer aylan Ispartakule ile özdeşleşen Bizimevler markası her projede kendini geliştiriyor ve daha adım ileri taşıyor. Müşterilerin en iyi know how'u verdiğini dile getiren Pazarlama ve Satış Müdürü Mehmet Erhan Değerli, asıl tasarımcı ve mimarın yatırımcılar olduğun söyledi.

Kendilerini anlayış olarak her zaman yatırımcılardan geri dönen bilgileri değerlendiren bir kurum olarak tanımlayan Değerli, bunun faydasını gördüklerini dile getirdi. Değerli, sözlerine şöyle devam etti:

“Bu açıdan bir projede kullandığımız detaylar diğer projelerde tekrarlanmıyor ve daha fonksiyonel tasarlanıyor. Bizim bir mimari çizim ekibimiz var. Bu doğru. Fakat yatırımcı ve müşterilerimiz en büyük mimarımız, destekçimiz ve yol göstericimiz. Onların tercihi ile yeni projeleri şekillendiriyoruz. Kulağımız sürekli müşteride. Ne söylediğini dinleyerek, nasıl yaşamak istediklerine saygı duyarak projeleri tasarlıyoruz. Bütün planlamayı onlar yaptı desem haklarını teslim etmiş olurum. Müşteri dinlendiği takdirde en güzel know how alınıyor ve birçok iş baştan hallediliyor.”

Yatırımcı ilgisi markayı getirdi

2007 yılında İhlas Yapı olarak daha önceki bir çok projeden esinlenilerek yola çıkıldığını aktaran Değerli, “Burada vatandaşlardan, müşterilerden ve birbirinden farklı kesimlerden gelen talepler üzerine yeni projeler geldi. İkinci etap düşünülmeye başlandığında ilk kısım etap olarak değerlendirildi ve diğer etaplar peş peşe geldi. Bu arada Bizimevler markası doğdu. Etap dediğimiz her proje aslında dev birer site” dedi.

Mutluluğun resmini çiziyorlar

Dairelerin inşası, satın alma ve taşınma noktasında insanların gözlerindeki ışığı görmenin gerçekten büyük mutluluk olduğunu söyleyen Değerli, “Yatırımcıların başka projelerin olup olmayacağını sormaları ve talepleri üzerine yeni projeler tasarlandı. 3. ve 4 etapları Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı yöntemi ile geliştirdik. Şu anda 6. ve 7. etapların inşası ve satışları hızla devam ediyor” şeklinde konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Bizimevler markası İhlas Yapı Mehmet Erhan Değerli Ispartakule Bizimevler