Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizim Evler 7 projesi

Bizim Evler'in satış ofisi bayramda da hizmet veriyor

Konut Projeleri Emine Pile 21.09.2015
İhlas Yapı tarafından Ispartakule’deki hayata geçirilen Bizim Evler projesi 365 gün açık satış ofisiyle müşterilerini karşılıyor.
İhlas Yapı, Ispartakule'deki Bizim Evler markalı konut projeleriyle tüketicinin öncelikli tercihleri arasında yer alırken, Kurban Bayramı da dahil olmak üzere 365 gün açık satış ofisiyle müşterilerini karşılıyor. Projede düzenlenen kampanya kapsamında alternatif ödeme planlarına ek olarak %5 peşinat ve %5 nakit indirimi sunuluyor.

Hayata geçirdiği her projede vatandaşa kalite ve güven sunan İhlas Yapı, Bizim Evler projelerinde yatırımcının ilk tercihi oldu. Kurban bayramı da dahil olmak üzere 365 gün açık satış ofisiyle müşterilerini ağırlıyor.

Sekiz yılda yedi Bizim Evler projesini hayata geçiren ve Ispartakule'yi ‘Yeni Şehir' yapan İhlas Yapı, yatırımcının yüzünü güldürüyor. 

‘Yeni Şehir' olarak nitelendirilen Ispartakule'yi yatırım üssü haline getiren ve bölgeyi Bizim Evler markalı projelerle donatan İhlas Yapı yetkilileri; “Ispartakule de 5.500 adet örnek dairemiz var. Bu evlere gelen müşterilerimizin misafirleri, bizim yeni müşterilerimiz oluyor” şeklinde açıklama yaptılar.

ALTERNATİFLİ ÖDEME PLANLARI!

İhlas Yapı, İstanbul Ispartakule'de ‘Bizim Evler' markası ile 5 bin 500 konuta ulaşırken, Bizim Evler 7'ye yatırımcıların ilgisi artarak devam ediyor. 

Kaliteli markalı konut projeleri üreten ve yatırımcısına yeni bir fırsat sunan İhlas Yapı, Bizim Evler 7 projesinde alternatifli cazip ödeme planları sunuyor. 

Vade farksız ödeme planlarının yanı sıra 120 aya kadar uygun faiz oranlarıyla kredi kullanılabilen projede, daireler yüzde 5 peşinat ve yüzde 5 nakit indirim avantajıyla dikkat çekiyor. 

404 bin TL'den başlayan ve Bizim Evler markasının tüm ayrıcalıklarını taşıyan Bizim Evler 7'de 532 konut ve 48 ticari ünite yer alıyor. Bizim Evler 7'de daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Bizim Evler 7 İhlas Yapı