Bizim Evler 6 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 6 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizim Evler 6 PROJESİNİN GÖKKUŞAĞI ETABI

Bizim Evler’de size uygun '6' seçenek!

Konut Projeleri Emine Pile 31.01.2016
İhlas Yapı tarafından İstanbul’un parlayan bölgesi Ispartakule’de hayata geçirilen Bizim Evler 6, ev alacaklara karlı bir yatırım sunuyor.
Ispartakule'nin gökkuşağı renklerinden oluşan rengarenk projesi Bizim Evler 6, bölgenin son büyük arsası üzerinde yükseliyor. Ispartakule'nin en değerli parselinde hayata geçirilen proje toplam 1661 daire ve 160 cadde mağazasından meydana geliyor. 2+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları'nın diğer Bizim Evler markalı projelerde olduğu gibi 6. etabında da yüksek prim getirmesi öngörülüyor.

İŞTE BİZİM EVLER 6'YA GÖTÜRECEK 6 NEDEN: 

1-    Yeni İstanbul'un tam merkezinde yükselen proje Kanal İstanbul'un muhtemel güzergâhına komşu parselinde inşa ediliyor. Oturuma uygun olduğu kadar yatırımcılara da yüksek prim vaat ediyor. 
2-    2+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri bulunan projede en küçük dairenin 116 metrekare olduğu düşünülürse özellikle ailelerin ve geniş daire sevenlerin ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap veriyor.
3-    Peyzajı, su yolları ve kalitesiyle öne çıkan Bizim Evler 6, sosyal donatıları ile boş vakit kavramını hayatınızdan çıkarıyor.
4-    Bizim Evler 6'nın metro etabı ile ayağınızı yerden kesiyor. Bizim Evler 6 projesinin hemen yanında bulunan ‘Metro' etabı, çalışmaları devam eden metro hattının Ispartakule durağında yer alıyor.
5-    Özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ve 120 aya kadar uygun faiz oranlarıyla kredi kullanımı gibi çeşitli ödeme planları sunuluyor. Peşin ödemelerde de yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Ayrıca 12 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.
6-    Gökkuşağının tüm renklerini 365 gün 6 saat her an evinizin içinde hissettiriyor ve Bizim Evler adıyla size özel fırsatlar sunuyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile 

 

 

Bizim Evler 6