Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bizimevler7

Bizim Evler’de büyük fırsat! Yüzde 5 peşin, daire sizin!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 15.11.2016
Ispartakule'nin en önemli büyük konut markası Bizim Evler'in 7'nci serisinde ev almak isteyenlere çok cazip ödeme seçenekleri sunuluyor.
İhlas Yapı'nın Ispartakule'deki en yeni projesi Bizim Evler 7'de satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Bölgede konut almak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği Bizim Evler 7 projesindeki kampanyayla yüzde 5 peşinat fırsatı sunuluyor.

bizim-evler-7Konumu, mimarisi, sosyal donatı alanlarıyla tüm ihtiyaçlara cevap verecek olan Bizim Evler 7 projesi “Manzaranın en mavisi, Ispartakule'nin en iyisi” mottosuyla satışlarını sürdürüyor. Mahmutbey'e kadar uzanacak metro hattıyla birlikte büyük bir değer kazanacak olan Bizim Evler 7'de dairelerin büyüklüğü 125 metrekareden başlayıp 218 metrekareye kadar çıkıyor.

Banka kredisi kullanımına da uygun olan Bizim Evler 7 projesi 38 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. 532 konutun bulunduğu proje eşsiz manzarasıyla öne çıkıyor. Konumu itibariyle 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bağlantı yoluna çok yakın bir bölgede yükselen Bizim Evler 7'de yaşayanlar, metroyla birlikte Mecidiyeköy'e 1 saatten daha az sürede ulaşacak.

 

bizim evler 7 bizim evler 7 nerede bizim evler 7 fiyat