Bizim Evler Güzelce

Steadicam teknolojisi ESD farkıyla şimdi Bizim Evler Güzelce'de!

Konut Projeleri 13.02.2018 15:15

Steadicam teknolojisiyle çekimi gerçekleştirilen Bizimevler Güzelce projesinin örnek daire videosu emlaktasondakika.com farkıyla yayında.

Emlaktasondakika.com farkıyla İhlas Yapı tarafından Büyükçekmece Güzelce Mahallesi'nde hayata geçirilen Bizim Evler Güzelce projesinin örnek dairesini steadicam teknoloji ile çektik. Yeniliklerine aralıksız devam eden Emlaktasondakika.com, yeni steadicam teknolojisiyle çekim sırasında sarsıntıları sıfıra indirerek daha iyi bir gezi deneyimi yaşatıyor.

Çekim sırasında yaşanabilecek ani sarsılmaları sıfıra indiren steadicam teknolojisi örnek dairelerin içerisinde geziyormuş hissi verecek.

Kaliteli ve konforlu malzemeler ile döşenen örnek daireleri her detayına kadar inceleme ayrıcalığı sunan yeni teknolojimiz, stabil ve insan vücudunun ergonomik yapısına uygun olmasıyla farklı bakış açıları sunacak.

Bizim Evler Güzelce projesi 709 konut ve 111 dükkandan meydana geliyor. Projede 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmeyen ve aile konseptine uygun olarak tasarlanan projede kat yüksekliği 3.20 metre olarak belirlendi.

Deniz gören bir noktada yükselen ve geniş bir peyzaj alanına sahip olan Bizim Evler Güzelce'de meyve bahçeleri, piknik alanları, kış bahçesi ve su görselleri bulunuyor.