Bizim Evler Güzelce / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler Güzelce projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bizim evler güzelce projesi

Bizim Evler Güzelce'de yüzde 15 indirim fırsatı!

Konut Projeleri Esra Karaşin 10.05.2018
İhlas Yapı imzasıyla inşa edilen Bizim Evler Güzelce'de peşin alımlarda yüzde 15 indirim avantajı sunuluyor.
Hayata geçirdiği nitelikli konut projeleriyle yatırımcısına güven veren İhlas Yapı, İstanbul'un özellikli bölgelerinden Büyükçekmece'de Bizim Evler Güzelce projesini hayata geçiriyor. Büyükçekmece bölgesinin en büyük projesi olarak öne çıkan ve eşsiz konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyan Bizim Evler Güzelce, yaklaşık 92 bin 293 metrekatrelik bir alanda yükseliyor.

Bizim Evler Güzelce projesinde ev sahibi olmak isteyenlere; kredili alımlarda 0.86 oranlı 60 ay vadelendirme yapılıyor. Projede 40 ay senetli vadelendirmeler de mevcut. Ayrıca projeden peşin konut almak isteyenlere yüzde 15 indirim uygulanıyor. Vadeli alımlarda verilecek peşinatlarda ise yüzde 15 indirim yapılması mümkün. 2+1'den 4+1'e daire seçeneği bulunan Bizim Evler Güzelce'de daire fiyatları 362 bin liradan başlıyor, 1 milyon 24 bin 250 liraya kadar çıkıyor.

bizim evler güzelce bizim evler güzelce nerede bizim evler güzelce daireler bizim evler güzelce fiyat bizim evler güzelce indirim bizim evler güzelce ödeme seçenekleri