Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizim Evler 7

Bizim Evler 7'de yüzde 5 peşin, daire sizin!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 23.11.2016
4 blokta 532 konuttan oluşan Bizim Evler 7 projesinde yüzde 5 peşinatla daire sahibi olabilirsiniz...
1990 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren İhlas Yapı, Ispartakule'de 7. projesiyle yola devam ediyor. Bizim Evler markasıyla Ispartakule'de adeta yeni bir kent kuran İhlas Yapı, her ihtiyaca cevap verebilmek adına yüzlerce dükkanı daire sakinlerinin ayağına getirdi.

O projelerin son halkalı Bizim Evler 7'de inşaat çalışmaları hızla sürüyor. 2017'nin Ekim ayında tamamlanması hedeflenen proje, 532 daireden meydana geliyor. "Ispartakule'nin baş tacı" şeklinde anılan Bizim Evler 7 projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sıralanıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Bizim+Evler+7'>Bizim Evler 7</a>

Yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapan Bizim Evler 7, 38 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. Mahmutbey - Halkalı Bahçeşehir Esenyurt TEM Metro Hattı'na yakınlığıyla dikkat çeken proje, aynı zamanda TEM Otoyolu'nunda yanı başında. Yüzde 60'ı satılan sitede, 43 adet ticari birim hizmet verecek. 

Bizim Evler 7'de 2+1 dairelerin fiyatları 482 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları 625 bin TL'den, 4+1 dairelerin fiyatları 705 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Yüzde 5 peşinat ödemesi ardından, Temmuz'da yüzde 15 ödeniyor. Geri kalan yüzde 80'lik kısım için banka kredisi kullanılıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Bizim+Evler+7'>Bizim Evler 7</a>

4 bloktan meydana gelen Bizim Evler 7'de zengin peyzaj alanları, göletler, koşu ve yürüyüş yolları, masa tenisi, playstation ve bilardo odaları, kapalı büyük ve çocuk havuzu, parklar, basketbol, voleybol, tenis sahaları, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, fitness salonu mevcut.

Bizim Evler 7 ihlas yapı Bizim Evler 7 projesi bizimevler