Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bizim evler 7

Bizim Evler 7'de şimdi al, 2019'da ödemeye başla!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 07.10.2017
İstanbul'un gelişen bölgesi Ispartakule'nin en yenisi Bizim Evler 7'den şimdi evinizi alıp, ödemelere 2019'da başlayabilirsiniz.
İhlas Yapı, Ispartakule'de ki markalı konut projesi Bizim Evler 7'yi dev kampanya ile konut alıcılarına sunuyor. Yaşamın başladığı ve teslime hazır dairelerin yer aldığı Bizim Evler 7'den daire alanlar 2019'da ödemeye başlayacak.

Prestijli yaşam alanlarının mimarı İhlas Yapı, Ispartakule'deki yatırımlarını sürdürerek bölgenin gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.

Ayrıcalıklı sosyal donatıları ve modern yaşam alanlarıyla Ispartakule'yi yepyeni bir konut konseptiyle buluşturan İhlas Yapı, yaşamın başladığı Bizim Evler markalı projelerinin son halkasında benzersiz bir kampanya başlattı.

Bizim Evler 7'den ev sahibi olmak isteyen konut alıcıları yüzde 5 peşin “Hemen al, hemen taşın'' kampanyasıyla teslime hazır daireleri bugün alıp 2019'da ödemeye başlayabilecek.
 
2+1 DAİRELER 505 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Aile hayatına ve mahalle konseptine uygunluğu ile dikkat çeken Bizim Evler 7' de yüzde 5 peşinatla hemen taşınma fırsatı sunuluyor. Ödemelerin 2019 yılında başladığı projede 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan 532 konut yer alıyor.

Her zevke hitap eden modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan daireler 505 bin TL'den başlıyor. Projeden daire sahip olmak isteyenlere ayrıca peşin alımlarda yüzde 15 nakit indirimi yapılıyor.

GÖL ve DENİZ MANZARASINA SAHİP

Panoramik Küçükçekmece gölü ve Marmara Denizi manzarasına hakim bir noktada yer alan Bizim Evler 7, zengin sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7'de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescid bulunuyor.

Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, anaokulu, eğlence alanları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

METRO HATTI İLE DEĞERİNE DEĞER KATACAK

İstanbul'un prestijli bölgesi Ispartakule'de TEM Otoyolu'nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7, Metro hattı ile daha da değer kazanıyor. Bölgenin en çok talep gören konut projeleri Bizim Evler'e komşu olacak Metro hattı, oturumcu ve yatırımcıya büyük avantaj sağlayacak. Kabataş, Mecidiyeköy, Mahmutbey, Ispartakule, Bahçeşehir, Esenyurt hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule'den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak.

bizim evler 7 bizimevler 7 ihlas yapı ihlas bizim evler 7