Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizim Evler 7

Bizim Evler 7'de daireler kapış kapış gidiyor!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 28.03.2015
İhlas Yapı'nın Ispartakule’deki en yeni projesi Bizim Evler 7’de daireler büyük ilgi görüyor.
Ispartakule'nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı, Bizim Evler 7 projesiyle bölgeye son derece kaliteli ve estetik bir proje daha kazandırıyor. 28 Mart'ta yoğun ilgiyle satışa sunulan Bizim Evler 7'de metrekare başlangıç fiyatları lansman dönemine özel olarak KDV dahil 3 bin TL olarak belirlendi.

Bizim Evler markasının tüm ayrıcalıklarını taşıyan Bizim Evler 7'de 532 konut ve 43 ticari ünite yer alıyor.

bizim evler 7 satış ofisi

DENİZ VE GÖL MANZARASI HAKİM BİR NOKTADA YÜKSELİYOR

Bizim Evler 7, konumu itibariyle panoramik Küçükçekmece Gölü manzarası ve Marmara Denizi'ne hakim bir manzaraya sahip. Bizim Evler 7'de daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca proje kapsamında, her daireye ve misafir araçlara kapalı otopark konforu sunularak, yeşil alana daha fazla yer veriliyor.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7'de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları ile tenis kortu bulunuyor. Projede; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence mekanları, yürüyüş yolları ve kameriyeler komşuların çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

KANAL İSTANBUL'UN KOMŞUSU

İnşaatları devam eden; Kuzey Marmara Otoyolu, 3.Köprü bağlantı yolları, yeni metro ve banliyö hatları, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul güzergahı, Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük sağlık kampüsü gibi projelerin lokasyonunda yer alması, “Yeni Şehir” olarak lanse edilen Ispartakule'yi kazanç ve cazibe merkezi haline getiriyor.

METRO HATTINA YÜRÜME MESAFESİNDE

Geçtiğimiz günlerde, çalışmaları başlayan Metro hattının Ispartakule istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Bizim Evler 7, şehir içi ulaşım açısından da avantajlı bir noktada yer alıyor.

Kabataş, Beşiktaş, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule,  Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule'den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek.

TEM Otoyolu'nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7'de konut teslimlerinin ise 2017 içerisinde yapılması hedefleniyor.

Bizim Evler 7 Bizim Evler 7 satış Bizim Evler 7 metrekare birim fiyatı İhlas Yapı