Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ispartakule Bizim Evler

Bizim Evler 7 yatırımcısına kazandıracak!

Konut Projeleri Emine Pile 21.03.2015
İhlas Yapı’nın Bizim Evler 7 projesi İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Ispartakule’de hayata geçiyor.
Bizim Evler markası ile her geçen gün adını hafızalara kazıyan İhlas Yapı, uzun zamandır beklenen ve yatırımcısına büyük bir kazanç sağlayacak olan Bizim Evler 7 projesini açıkladı. Yatırımlarına hız kesmeden İhlas Yapı, projeden ev alacaklara konumu itibariyle panoramik Küçükçekmece Gölü manzarası ve Marmara Denizi'ne hakim bir manzara sunacak. 

TEM Otoyolu'nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7, inşaatları devam eden; Kuzey Marmara Otoyolu, 3.Köprü bağlantı yolları, yeni metro ve banliyö hatları, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul güzergahı, Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük sağlık kampüsü gibi projelerin lokasyonunda yer alması ile yatırımcıların gözde projeleri arasında yer alıyor. 

Bizim Evler 7'de ön talep başladı!

Yeni Şehir” olarak lanse edilen Ispartakule'yi kazanç ve cazibe merkezi haline getirecek olan proje 46 adet cadde mağazasını da bünyesinde bulunuyor. 

Ön talep toplama süreci başladığı Bizim Evler 7'de avantajlı fiyatlardan yararlanmak için http://bizimevler.com.tr/ web adresindeki ön talep formunu doldurabilirsiniz. 

Bizim Evler 7 Ispartakule Bizim Evler Yeni Şehir