Bizim Evler 6 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 6 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
BizimEvler 6 Gökkuşağı

Bizim Evler 6'nın ticari üniteleri açılıyor

Konut Projeleri Emine Pile 04.01.2016
İhlas Yapı tarafından Ispartakule'nin merkezinde hayata geçirilen Bizim Evler 6'da cadde dükkanları Ocak ayı itibariyle hizmete giriyor.

İstanbul'un hızla değer kazanan bölgelerinden Ispartakule'de kazancın ve yatırımın merkezinde yer alan Bizim Evler 6 Gökkuşağı etabındaki cadde dükkanları yatırımcı tarafından büyük ilgi görüyor. Türkiye'nin en büyük market zincirlerinden kafe zincirine kadar birçok firma şimdiden cadde mağazalarında yerini alırken sınırlı sayıdaki son dükkanlar satışa sunuluyor.

Önemli marka ve zincir mağazalarının yer aldığı caddede; yeme içme alanları, alışveriş mağazaları, elektronik ve iletişim marketleri, kafeler, restaurantlar ve pek çok perakende mağazaları yer alıyor.

CADDE MAĞAZALARIYLA ISPARTAKULE'NİN YENİ MERKEZİ

Cadde boyu alışveriş dükkânları konseptini Bizim Evler 6 projesinde de devam ettiren İhlas Yapı, bölge halkının ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planladığı projesinde 160 cadde mağazası yer alıyor. Ispartakule Metro durağının hemen önünde yer alan dükkanlar 45 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.


 
Sınırlı sayıdaki cadde mağazaları, özel sektör ve resmi kurumlar için prestijli bir iş ortamı ve yeni kazanç kapısı olarak öne çıkarken, Bizim Evler 6'nın son cadde mağazaları 480 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

KONUTLAR HAZİRAN 2016'DA TESLİM EDİLİYOR

Konut satışlarının da devam ettiği Bizim Evler 6'da yatırımcıya alternatifli ödeme planları ve ödeme kolaylığı sunuluyor.

Haziran 2016'da teslim edilecek Bizim Evler 6'da, yüzde 1 KDV fırsatına ek olarak peşinat yüzde 5 ile minimum seviyede tutuluyor ve 120 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Arzu eden müşteriler peşinatı daire tesliminde de ödeyebiliyor.
 
Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip Bizim Evler 6'da daireler, 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tiplerinin yer aldığı proje, 1.661 konut ve 160 cadde mağazasından oluşuyor.

Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Bizim Evler 6'da fiyatlar ise 461 bin TL'den başlıyor.

Bizim Evler 6 Bizim Evler 6 Gökkuşağı Bizim Evler 6 cadde dükkanları