Bizim Evler 6 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 6 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizim Evler 6 projesindeki renkli bloklar

Bizim Evler 6’da teslime hazır daireler!

Konut Projeleri Emine Pile 16.06.2016
Bizim Evler 6, yüksek yatırım potansiyeline sahip konumuyla konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.
Ispartakule'nin 1.661 konut ve 160 cadde mağazasından oluşan dev projesinde; 1207 daireden oluşan Gökkuşağı etabında yaşam başlarken, teslime hazır daireler ramazan ayına özel fiyat avantajlarıyla yatırımcılara sunuluyor.

Yüzde 1 peşin, hemen taşın kampanyasıyla konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunan projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri yer alıyor. 

Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip Bizim Evler 6'da daireler, 461.000 TL'den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Dış cephesinde Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı Bizim Evler 6'da daireler116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bizim Evler 6 projesinde bölge halkının ihtiyaçlarına cevap vermek üzere ayrıca 160 cadde mağazası da yer alıyor. Ispartakule Metro durağının hemen önünde faaliyete hazır dükkanlar 45 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

YÜKSEK STANDARTLARDA YAŞAM VADEDİYOR

Proje, 120 dönümlük arsa alanı ile site sakinlerine daha geniş peyzaj, sosyal yaşam ve spor alanları sunuyor. Bizim Evler 6'da bulunan üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletleri, şelaleleri, seyir terasları, ilkokulu ve mescidiyle aile öncelikli modern yaşam yatırımcılara sunuluyor.

METRO DURAĞI KAPISINA GELİYOR 

Ispartakule Metro durağının önünde yer alan Bizim Evler 6, şehir içi ulaşım açısından avantajlı konumuyla dikkat çekiyor. Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule'den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak.
Bitme aşamasına gelen; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Bağlantı yolları, yeni Metro ve banliyö tren hatları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alması, Bizim Evler'i cazibe merkezi haline getiriyor.  

Bizim Evler 6 Ispartakule Bizim Evler Ispartakule Bizim Evler 6 fiyatları