Bizim Evler 6 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 6 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizim Evler 6, Bizim Evler 7

Bizim Evler 6 ve Bizim Evler 7'de son durum!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 27.04.2016
Bizim Evler 6 ve Bizim Evler 7 projeleri gökyüzünden görüntülendi.
Şimdiye kadar hayata geçirdiği konutlar ile adından söz ettiren, özellikle Ispartakule'deki Bizimevler projeleriyle ön plana çıkan İhlas Yapı, Bizim Evler 6 ve Bizim Evler 7 projelerinin havadan çekilmiş görüntülerini yayınladı. 

Tamamen aileye hitap eden site yapısı ve sosyal olanaklarıyla ön plana çıkan Bizim Evler projeleri hız kesmeden devam ediyor. 1,661 konutluk Bizim Evler 6 ve 532 konutluk Bizim Evler 7 projelerinin satış ve inşaatı sürüyor. 

Bizim Evler 6, Mayıs'ta teslim

Mayıs'ta teslim edilecek olan Bizim Evler 6, gökkuşağı renklerine büründü. Ödeme seçenekleri ile dikkat çeken Bizim Evler 6'da her daire için otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yüzme havuzları, kreş, futbol sahası, fitness merkezi, kafe, tenis kortu, Türk hamamı, voleybol sahası, sauna, spa ve yürüyüş parkuru mevcut. Bizim Evler 6 projesinde 160 ticari ünite hizmet verecek.

Bizim Evler 7'de 2+1 fiyatları 482 bin TL'den başlıyor

Bizim Evler 7 projesinde teslimler 2017 Ekim'de yapılacak. 2+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu Bizim Evler 7'de 46 adet cadde mağazası bulunuyor. Aynı zamanda Avrupa Konutları Ispartakule projesine komşu konumda olan Bizim Evler 7 projesinde fiyatlar 482 bin TL'den başlıyor. 

Ispartakule'de şimdiye kadar 5.500 konut inşa eden İhlas Yapı, ailelerin taleplerine yönelik tasarımları tercih ediyor. Bizim Evler projelerinde kalite ve konfor ön plana çıkıyor. Yakın zamanda Ispartakule'ye metronun da gelecek olması hem bölgeye hem de Bizim Evler projelerine değer katacak. 

Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip Bizim Evler projeleri, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, yeni metro ve banliyö tren hatları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alıyor.

Bizim Evler 6 Bizim Evler 7 bizim evler görüntüsü