Tual Bahçekent / Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik firmasının Tual Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
tual bahçekent

Bir haftada 1500 talep alan Tual Bahçekent satışta!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 13.05.2016
Tual Bahçekent projesi metrekaresi 2 bin 700 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı.
Dağ Mühendislik, Emlak Konut GYO arsasında inşa ettiği Tual Bahçekent projesini satışa açtı. Bir haftada 1500 talebin geldiği projede metrekare fiyatları 2 bin 700 lira ile 3 bin lira arasında değişiyor.

2018 yılı sonunda tamamlanacak olan proje, 3. Havalimanı'na yakın konumu nedeniyle Türk Hava Yolları çalışanlarından yoğun ilgi görüyor. İçerisinde 1+1 ile 4+1 arasında değişen konut türlerinin yer aldığı proje 1 milyar 90 milyon liralık yatırım büyüklüğüne sahip.

190 bin metrekare arsa üzerinde 515 bin metrekarelik inşaat büyüklüğüne sahip olacak olan projede 1739 daireyle birlikte ticari alanlar bulunacak. 140 bin metrekarelik şehir parkının yanı başında yer alan projenin önemli oranda prim yapması bekleniyor.

Toplantı esnasında önemli açıklamalarda bulunan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ ‘Bahçekent'e mıknatıs kent deniyor. 2 hafta önce temelini attığımız Tual Bahçekent'te 23 blok bulunacak. Avrupa Yakası'nın en büyük projeleri arasına girecek' ifadelerini kullandı.

İstanbul'un en yeni uydu kenti Bahçekent'te daha önce Bahçekent flora projesini inşa eden Dağ Mühendislik, burada metrekare fiyatlarını 2 bin 10 lira bandından satışa açmıştı. 2014'ten bugüne fiyatla 3 bin 300 lira seviyesine ulaştı.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

tual bahçekent tual bahçekent fiyatları tual bahçekent emlak konut Dağ Mühendislik Emlak Konut GYO Tual Bahçekent