Aydos Country

Bir ev düşünün! Doğanın tam da ortasında…

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 15.02.2015
Sinpaş GYO’nun en doğal projesi Aydos Country’de doğayla iç içe yaşamanın fiyatı 246 bin liradan başlıyor.
ESD - Anadolu yakasında Sancaktepe'de inşa edilen Aydos Country'de özellikle bahçe katı evlere ilgi yoğun. Projenin yeni evleri de lansmana özel kampanya ile birlikte satışa sunuldu.

537 metre yüksekliğiyle İstanbul'un en yüksek noktası Aydos Tepesi'ne komşu olan Aydos Country'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.

Alanları 67 metrekare ile 206 metrekare arasında değişkenlik gösteren Aydos Country evlerinde lansmana özel fiyatı ile daireler 246 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Aylık ödemeler 1.723 liradan başlangıç gösteriyor.

Aydos Orman'ın bol oksijenli havasından daha fazla yararlanılabilmesi için her daireye geniş balkonlar yapıldı. Doğanın renklerinden ilham alınarak tasarlanan country tarzı iç dekorasyonlar da alıcıların ilgisini çekiyor.

400 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen projenin sosyal olanakları arasında; dinlenme terasları, fitness center, sauna, güvenlik, hobi bahçeleri, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, otopark, çocuk yüzme havuzu ve güvenlik bulunuyor.

Aydos Country İletişim Bilgileri
Web: http://aydoscountry.com/
Telefon: 444 1 440

 

 

Aydos Country fiyat Aydos Country sosyal olanakları Aydos Country ödeme Sinpaş