Bio İstanbul’da metrekaresi 4 bin TL’ye konut!

Bio İstanbul’da metrekaresi 4 bin TL’ye konut!

Konut Projeleri 01.06.2013 15:15

Bio City Development Company (BCDco), TOKİ iştiraki olan Emlak Planlama Proje Yönetimi (EPP) ortaklığı ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ desteği ile hayata geçirilen Bio İstanbul'da konutların ön talep süreci başladı

Türkiye'nin en akıllı şehirlerinden biri olarak hayata geçirilen Bio İstanbul projesinde 150 adet daire ve sıra evlerin lansman öncesi satışları başladı. Bio İstanbul'da dairelerin metrekare birim fiyatları 4 bin TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiyor. Bio İstanbul'un ilk fazında 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut tipleri yer alıyor. Projedeki daireler Tabanlıoğlu Mimarlık ve Norveç asıllı Saunders Architecture tarafından tasarlandı.

Bio İstanbul projesinin içerisinde dünya standartlarında bir çocuk araştırma hastanesi, yüksek kaliteli iş gücü yaratacak biyomedikal Ar-Ge merkezi, üniversite, okullar, performans sanatları merkezi, mahalle meydanları, sanat merkezleri, doğal peyzajlı parklar, alışveriş caddeleri, ofisler ve yaşam alanlarını barındırıyor.

Bio Istanbul, Türk ve yabancı mimarlarıyla, Türkiye' de daha önce hiç görülmemiş ekonomik büyümenin bir örneği olmayı da hedefliyor.

Bio İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://bioistanbul.com.tr/

Telefon: 0532 111 2 246

Sinem Öztürk/Emlaktasondakika.com