Beysu Konakları

Beysu Konakları Ankara'da yaşam başladı!

Konut Projeleri 31.03.2017 09:53

Ankara Çankaya'da Köroğlu İnşaat ve Emir İnşaat ortaklığında hayata geçen Beysu Konakları projesinde yaşam başladı.

Beysu Konakları'nın mimarisi, doğayla iç içe kurgusu ve açık havada spor yapabilme olanakları ile öne çıktığı belirtiliyor. Hemen tapu imkânı sunan projede satışların devam ettiğini dile getiren yetkili proje için şunları söyledi: "Ankara'nın huzur ve asalet sembolü Beysukent'te, şehre tepeden bakan yeni bir yaşam doğdu. Şehrin telaşından uzak, doğanın kalbinde, sporla iç içe bir yaşamı mümkün kılan Beysu Konakları, size Beysukent'i zirve noktasında şehri izleme fırsatı sunuyor. 

Huzur dolu bu lokasyonda Beysu Konakları ile seçkin ve samimi bir yaşam başladı. Proje, peyzajı, biyolojik göleti, sosyal ve ticari alanları ile 150 bin metrekare alan üzerinde işlenmiş bir konsept. Beysu Konakları; katta konakları, koru konaklan, bahçe konakları ve seyir konakları ile konak yaşamında birden fazla seçenek sunuyor. Projedeki konutların bir cephesi gölet ve peyzaj manzarasına hakimken, diğer cephesi Ankara manzarası sunuyor." 

beysu konakları vaziyet planı

Projede mimariye ve malzeme seçimine özen gösterdiklerine dikkat çeken yetkili, "Apartman hayatının konforu ve konak yaşantısının asaletini bir arada sunan kat konakları; müstakil yaşama özlem duyanlar ve villa yaşantısını arayanlar için koru konakları; peyzajın keyfini çıkarmak isteyenler için bahçe konakları: hayatı seyretmek ve manzaraya doymak isteyenler için ise seyir konakları seçenekleri sunuyoruz. Beysu Konakları, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanlar ve biyolojik gölet üzerinde yer alan yan açık yarı kapalı kafeleriyle de lokasyonunun en iddialı projesi olmayı başardı. Beysu Konakları 0,60 emsali. 150 bin metrekarelik alanda, 8 bin 500 metrekarelik göleti ile öne çıkıyor" dedi.