<

Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
huzurlu marmara projesi beylikdüzü

Beylikdüzü’nde 262 bin liraya deniz manzaralı 2+1

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 18.12.2015
Huzurlu Marmara Beylikdüzü projesi tamamlandığında minimum 100 bin lira prim yapacak.
Huzurlu İnşaat, Anadolu'daki tecrübesini İstanbul'a taşıdı. Bugüne kadar binlerce konutun altına imzasını atan şirket, megakentteki ilk projesini Beylikdüzü'nde inşa ediyor. Huzurlu Marmara isimli dev yatırımda deniz manzaralı evlerin fiyatları 262 bin liradan başlıyor. Bölgeye göre 1+1 fiyatına 2+1 satan Huzurlu İnşaat, minimum en küçük dairelerde minimum 100 bin liralık bir kazanç bekliyor. Bu rakam, 4+1'lerde 300 bin liraya kadar çıkıyor.

Arkiteam Mimarlık tarafından tasarlanan Huzurlu Marmara projesinde dairelerin yüzde 85'i deniz manzarasına sahip. Cazip ödeme seçenekleriyle ev sahibi olunabilen projenin yatırım değeri ise 90 milyon lira.

500 daireyle birlikte ticari ünitelerin yer aldığı Huzurlu Marmara projesi 27 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Konutların 177 metrekareye kadar yükseldiği önemli yatırımın yüzde 85'lik bölümü yeşil alana ayrıldı.

İçerisinde yüzme havuzu, otopark, spor alanları, ticari alanlar, çocuk oyun alanları gibi birçok seçeneği barındıran Huzurlu Marmara konumuyla da yatırımcılarına büyük avantajlar sağlıyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

huzurlu marmara fiyat huzurlu marmara beylikdüzü