Sağlıkkent / İttifak İnşaat

İttifak İnşaat firmasının Sağlıkkent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Sağlıkkent

Beylikdüzü Sağlıkkent’te 220 bin liraya 3+1 daire…

Konut Projeleri Emine Pile 16.02.2015
İttifak İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Sağlıkkent projesinde daireler uygun fiyatlarla sahibini buluyor.
İttifak İnşaat'ın Beylikdüzü'nde inşaa ettiği Sağlıkkent'te konut sahiplerine hemen tapu teslimiyle güvenli bir yaşamın kapısı aralanıyor. 

Kullanıcılarına tapu teslimiyle  hemen taşınma fırsatı ve kaliteli bir  yaşam sunan İttifak İnşaat Sağlıkkent Projesi; ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. İttifak İnşaat satışı devam eden son 110 daire için %75 banka kredisi ya da 48 aya varan faizsiz taksit kullanımıyla uygun koşullarda ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Sosyal imkanlar site sakinlerini mutlu ediyor 

Toplam 577 daireden oluşan Sağlıkkent projesinde, bir sitede olması gereken tüm sosyal donatılara yer verilmiş. Market, manav, kuru temizleme, kuaför gibi sitenin ihtiyaçlarını karşılayacak dükkânlara yer aldığı sitede; fitness, sauna, kapalı havuz, kafeterya, 24 saat güvenlik, kapalı-açık otoparklar, süs havuzu, botanik bahçesi ve %76'ya varan yeşil alan mevcut.

İstanbul trafiğine ulaşım kolaylığı ile metrobüse 5 dk. mesafede 

Lokasyon olarak İstanbul'un ulaşıma en uygun noktasında yer alan Sağlıkkent projesinde, siteden metrobüs durağına ücretsiz ring seferler yapılıyor. Proje, Beylikdüzü E-5'e yürüme mesafesinde, yapımına yakın zamanda başlanacak olan Bakırköy Beylikdüzü metro hattına da 2 dakika uzaklıkta bulunuyor. 
Metrobüs güzergahına çok yakın konumda yer alan proje, Avrupa'nın en büyük otomotiv alışveriş merkezi olan Autopia'ya ve TEM bağlantı yoluna komşu olmasıyla da her yere kolayca ulaşım sağlıyor. Firma, inşaat sektöründe inovatif bakış açısını sergileyen yeni projeleriyle yer almayı sürdüreceğinin sinyallerini veriyor. 
Fiyatlar hemen her bütçeye uygun!

Sağlıkkent'i diğerlerinden farklı kılan noktalardan biri 1+1 konutların projede yer almaması… 

2+1 dairelerden başlayan daireler 79 ve 98 m², 3+1 daireler ise 118 m² seçenekleriyle ve hemen teslim inkanıyla satışa sunuluyor. 2+1 daireler 79 m² 166,000 ve 98 m² 210,000 TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 118 m² 220,000 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 

Sağlıkkent İttifak İnşaat Beylikdüzü 3+1 daire fiyatları