Kalekent

Beylikdüzü Kalekent’in yüzde 73’ü yeşil alana ayrıldı

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 16.03.2015
Herkesin hayali olan İstanbul’un içinde sessiz ve sakin bir ev yaşantısı Beylikdüzü Kalekent’te gerçeğe dönüşüyor.
İstanbul'un yeni yerleşim alanları arasında gösterilen Beylikdüzü, elit projelerin varlığı ile dikkat çekiyor. Bunların başında gelen Kalekent, 100 bin metrekare arsa üzerinde 33 blokta 1471 konut ve 55 dükkan ile bölgenin en büyük projesi olarak yer alıyor. Projenin birinci etabında ilerleme sağlanırken satışa çıkarılan 650 konutluk ikinci etapta da çalışmalar ve satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Az katlı, çok rahat

Kat sayısı giriş üzerinde 7 kat olarak sınırlandırılan proje, 73 bin metrekarelik yeşil ve devasa donatı alanları ile son derece sakin bir hayat sunuyor. Yine projenin bitişiğinde yer alan bir milyon metrekarelik şehir parkı, havası ile nezih bir kent hayatı kurguluyor. Beylikdüzü'nde inşa edilen ve büyük ilgi gören Kalekent'te kişi başına düşen yeşil alanı AB standartlarının üzerine çıkıyor.

Her iki etapta ayrı ayrı açık yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness center, bloklar arasında süs havuzları, yürüyüş parkurları ve çocuk oyun alanlarının yer aldığı Kalekent'te her ayrıntıya özen gösteriliyor. Kullanıcıların rahatı ve güvenliği için her detayın tekrar tekrar test edildiği projede ev sahiplerinin dairelerinde huzur ve refah içinde yaşamaları hedefleniyor.

55 işyerinde her şey tüketicinin istediği gibi olacak

Kalekent projesinde ana caddeye cephesi olan blokların altlarında çeşitli metrekarelerde farklı iş kolları için tasarlanmış 55 dükkandan oluşan özel bir çarşı yer alacak. Bu işyerleri gerek site sakinlerine gerekse dışarıya hizmet verecek şekilde tasarlanıyor.

Kalekent İletişim Bilgileri;

Web: http://kalekent.com.tr/
Telefon: 444 38 07

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Beylikdüzü Kalekent Kalekent Satılık Kalekent yeşil alan