Beyaz Park Topkapı / Beyaz İnşaat A.Ş.

Beyaz İnşaat A.Ş. firmasının Beyaz Park Topkapı projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Beyaz Park Topkapı

Beyaz Park Topkapı'nın patronları yayınımıza katıldı!

Konut Projeleri Emine Pile 13.11.2015
İnşaat sektörünün tecrübeli firmalarından Beyaz İnşaat, merakla beklenen projesi Beyaz Park Topkapı’yı bugün basın karşısına çıkardı
Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesi bugün Grand Hyatt Taksim'de ilk kez basın karşısına çıktı.

40 yılı aşkın tecrübesiyle, köklü firmalar arasında yer alan Beyaz İnşaat'ın inşa ettiği proje 100 milyon TL'lik yatırımla inşa edilecek. Proje, 5 blokta 370 konuttan meydana geliyor. 85 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Beyaz Park Topkapı, 15 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 1+1'den 4+1'e kadar her ailenin ihtiyacına yönelik daire seçeneklerinin yer aldığı projede dairelerin büyüklükleri 70 metrekare ile 210 metrekareye arasında değişiyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Beyaz+%c4%b0n%c5%9faat'>Beyaz İnşaat</a> Topkapı maketi

Özlenen yakın komşuluk ilişkilerini yeniden yaşatacak olan projede birçok ayrıcalıklı yaşam alanı sunulacak. Merkezi ısıtma sistemi, zemine kadar uzanan camlar, her ayrıntının düşünüldüğü sosyal alanlar Beyaz Park Topkapı'da yer alacak. Arıca bay-bayanlara ayrı havuz ve saunalar bulunacak.

Beyaz Park projesinin blokları

TÜM DETAYLAR CANLI YAYINIMIZDA!

Daha önce Topkapı'da Mira Rezidans, Beyaz Rezidans 1 ve Beyaz Rezidans 2 projelerini hayata geçiren Beyaz İnşaat, Beyaz Park Topkapı ile de tüm ana arterlere yakın lokasyonu ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

Merakla beklenen ve bugün tanıtılan Beyaz Park Topkapı projesinin basın lansmanı Emlaktasondakika.com'da canlı olarak yayınlandı. Basın toplasında proje ile ilgili önemli açıklamalar yapan Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Beyaz, projede en yüksek emsalin 2.5 olduğunu belirtti. Beyaz Park Topkapı'nın doktor, avukat, orta kesim esnaf grubu tarafından ilgi gördüğünü belirten Beyaz, projenin her yere yakın olmasının beğeni topladığını aktardı. Muammer Beyaz ayrıca ‘Bir projeye başlarken ben burada oturur muyum diye düşünerek yola çıkıyoruz' açıklamasında bulundu. 

300 MİLYON TL CİRO HEDEFİ 

Topkapı'da hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesi ile 300 milyon lira ciro geliri hedeflediklerini belirten Muammer Beyaz, şu ana kadar yüzde 15 civarında rezervasyon yaptıklarını aktardı.   

Beyaz "Eski yaptığımız projelerde daire kalmadı. Buranın da çok hızlı bir satış yapacağını öngörüyoruz. Firma olarak satılabilir yerlerde inşaat yapıyoruz. Aralık sonuna kadar satışları bitireceğimizi düşünüyoruz" açıklamasında bulundu. Metrekare birim fiyatlarının ise 5 bin lira ile 6 bin 500 lira arasında değiştiğini belirtti. Muammer Beyaz ayrıca yeni proje yatırımları ile ilgili bilgiler verirken Topkapı'daki Topkapı 1453 Panorama Müzesi'nin yanındaki arazide otel inşa edecekleri söyledi. 

PATRONLAR CANLI YAYINIMIZA KATILDI

Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Beyaz ve Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nizamettin Beyaz basın toplantısının ardından canlı yayınımızda önemli bilgiler paylaştı. Muammer Beyaz Emlaktasondakika.com'a metrekaresi 5 bin liraya satışa sunulan konutların 2017 Aralık'ta 8 bin liraya kadar çıkacağını aktardı. Ayrıca kentsel dönüşüm projesi olduğu için projede kdv oranının yüzde 1 olduğu belirtildi. 

Beyaz Park Topkapı Grand Hyatt Taksim Beyaz İnşaat Muammer Beyaz