Beyaz Park Topkapı projesinin blokları

Beyaz Park Topkapı’da yüzde 1 KDV fırsatı!

Konut Projeleri 14.11.2015 16:41

Beyaz İnşaat tarafından İstanbul’un en değerli merkezlerinden Topkapı’da hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesi basına tanıtıldı.

İstanbul'un en değerli bölgelerinde kaliteli yapılar üreten ve büyük projelere imzalar atan Beyaz İnşaat, yepyeni bir proje ile yatırımcıların karşısına çıktı. Topkapı'da daha önce Mira Rezidans, Beyaz Rezidans 1 ve Beyaz Rezidans 2 projelerini üreten sektörün deneyimli firması Beyaz İnşaat, Beyaz Park Topkapı ile de ses getirecek. 

İLK GÜNDEN ALAN KAZANÇLI ÇIKACAK 

Ön talep sürecinde yüzde 15 rezervasyon gerçekleştirilen Beyaz Park Topkapı'da satışlar tamamlandığında yatırımcısına büyük prim getirecek. Projeden şimdi yatırım yapan Aralık 2017'de kazançlı bir geri dönüş alacak.

Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Beyaz proje ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Bugün 5 bin liradan satıyoruz, bittiğinde 8 bin lira olur diye düşünüyoruz” diyerek yatırımcılara kazançlı bir yatırım yapacaklarının bilgisini verdi.  

PROJEDE KDV ORANI YÜZDE 1!

İstanbul'un gözde merkezlerinden olan Topkapı'nın en yeni projelerinden olan Beyaz Park Topkapı'da 5 blokta toplam 371 konut inşa ediliyor. 15 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlanan proje 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Daire büyüklükleri ise 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Bölgedeki diğer projeler göz önünde bulundurulduğunda Beyaz Park Topkapı'da metrekare fiyatlarının uygun seviyelerde olması yatırımcılara avantajlar sunuyor. En düşük daire fiyatının 395 bin lira olduğu Topkapı'nın yeni projesi Beyaz Park Topkapı'da en yüksek daire fiyatı ise 1 milyon 135 bin lira bulunuyor. Ayrıca konut alanların tedirgin olduğu KDV oranı da projenin en önemli detaylarından… Kentsel dönüşüm projesi olduğu için projede yüzde 1 KDV uygulanıyor. Ev almak isteyenlerin anlaşmalı bankalardan konut kredisi kullanabildiği Beyaz Park Topkapı'da ayrıca yüzde 25 peşinatla 12, 24 veya 30 aya kadar sıfır faizle vade yapılıyor.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com