beyazpark
Haberler / Konut Projeleri / Beyaz Park Topkapı'da kaçırılmayacak fırsatlar!

Beyaz Park Topkapı'da kaçırılmayacak fırsatlar!

Konut Projeleri 23.03.2021 11:41

Beyaz İnşaat güvencesiyle inşa edilen Beyaz Park Topkapı'da hemen teslim ve iskanlı tapu imkanı sunuluyor.

İstanbul'un merkezi Topkapı'da hayata geçirilemekte olan Beyaz Park Topkapı'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Hemen teslim ve iskanlı tapu fırsatıyla bölgenin en avantajlı projesi konumunda yer alan Beyaz Park Topkapı'da ev almak isteyenlere cazip ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede fiyatlar 1 milyon 245 bin liradan başlarken yüzde 0,99 vade ile ev sahibi olma imkanı bulunmakta.

Şehrin merkezinde yaşam

Beyaz İnşaat tecrübesi ve güvencesiyle hayata geçirilen proje, E5 karayolu, metro durağı, hastaneler, üniversiteler gibi merkezi noktaların yanı başında konumlandırıldı. Bölgede hemen teslim avantajına sahip olmasına rağmen uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleriyle satılan Beyaz Park Topkapı Evleri'yle şehrin merkezinde huzurlu bir yaşam mümkün.

Tüm sosyal donatı alanları mevcut

Geniş tipte tasarlanan konutların yer aldığı Beyaz Park Topkapı projesinde çocuk oyun alanları, spor alanları, otopark, 7/24 güvenlik, faaliyet alanları gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor. Bu sayede İstanbul'un merkezinde keyifli bir hayatın kapıları açılıyor.