Beyaz Park Topkapı

Beyaz Park Topkapı’da en yüksek bina 14 katlı…

Konut Projeleri 19.11.2015 16:19

Beyaz İnşaat tarafından İstanbul’un tam kalbinde inşa edilen Beyaz Park Topkapı projesi sıcak bir yaşam hedefiyle inşa ediliyor.

Markalı konut projeleri ile adından söz ettiren ve 43 yıllık tecrübeye sahip olan Beyaz İnşaat, yeni projesi Beyaz Park Topkapı ile bölgenin gözdesi olacak. Yaşamı, sosyal donatıları ve merkezi konumuyla, yatırımcısına büyük kazanç sağlayacak olan proje 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunacak.

Çukurova Grubu'na ve Atlı Zincir'e ait iki arsa üzerinde yükselen proje, 15 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. 371 daire ve 9 ticari üniteden meydana gelecek olan Beyaz Park Topkapı projesi 5 blok olarak hayata geçiriliyor. İstanbul'un en eski semtlerinden Topkapı'da yükselen proje, metro, metrobüs ve diğer toplu taşıma hatlarına kısa bir mesafede yükseliyor. Davutpaşa metro durağının yanıbaşında yer alan Beyaz Park Topkapı, Bakırköy Adliyesi'ne 11 km, Atatürk Havalimanı'na 10 km mesafede bulunuyor.

EN YÜKSEK BİNA 14 KATLI

İstanbul'un yeni yaşam noktası Beyaz Park Topkapı'da en yüksek bina 14 katlı olarak tasarlandı. Sıcak bir yaşam hedefiyle inşa edilen proje bölgenin tarihi yapısına uygun mimarisi ve az katlı yapısı ile dikkat çekiyor. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com