Nidapark Beşiktaş / Tahincioğlu Gayrimenkul

Tahincioğlu Gayrimenkul firmasının Nidapark Beşiktaş projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nidapark Beşiktaşta deniz manzaralı

Beşiktaş'ta deniz manzaralı son daireler satışta!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 31.12.2014
Devam eden en iyi rezidans olarak ödülü kapan Nidapark Beşiktaş'ta son dairelerin satışı sürüyor.
Sign of the City Awards 2014 yarışmasında devam eden projeler kategorisinde "Türkiye'nin En İyi Rezidans Projesi" ödülünü alan Nidapark Beşiktaş, İstanbul'un en eski mahallelerinden birinde, şehrin merkezi Beşiktaş'ta yer alıyor. 

Deniz manzaralı rezidans yaşamının konforunu ve lüksünü, sıcak bir mahalle kültürüyle bir arada sunuyor. 58 konuttan oluşan Beşiktaş'taki bu lüks proje içinde, yüzme havuzu, fitness salonu ve otopark bulunuyor. 

nidapark beşiktaş yüzme havuzu

7 bin 250 metrekare inşaat alanına sahip olan Nidapark Beşiktaş'ta 1+0, 1+1 ve 2+1 daireler yer alırken, 2+1 evlerin tamamı satıldı. 38 ila 66 metrekare 1+0'ların en düşük fiyatı 547 bin TL, en yüksek fiyatı 644 bin TL, 64 ila 78 metrekare 1+1'lerin en düşük fiyatı 774 bin TL, en yüksek fiyatı ise 973 bin TL şeklinde açıklandı. 

beşiktaşta satılık daireler

Nidapark Beşiktaş'ta konut teslimleri 2015 yılının Haziran ayında gerçekleştirilecek. Projenin satılabilir alanı 3 bin 661 metrekare olarak belirlendi.

Nidapark Beşiktaş İletişim Bilgileri;

Web: http://tahincioglu.com/
Telefon: 444 4 846

Nidapark Beşiktaş beşiktaş satılık daireler türkiyenin en iyi rezidans projesi Sign of the City Awards