Benevre Beytepe / Elbiz İnşaat

Elbiz İnşaat firmasının Benevre Beytepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Benevre Beytepenin zemin kat görseli

Benevre Beytepe'de ferah daireler satışta

Konut Projeleri Sinem Öztürk 01.01.2016
Elbiz İnşaat'ın hayata geçirdiği Benevre Beytepe'de daireler 3 metreyi aşan tavan yüksekliğiyle dikkat çekiyor.
Başkent Ankara'nın en nezih semtlerinden biri olan Beytepe'de yükselen Benevre Beytepe, 28 katlı tek blokta 167 konuttan meydana geliyor. 5 bin 85 metrekarelik arsa üzerine kurulan proje, 24 bin metrekare inşaat alanına sahip. Projede teslimlerin Ağustos 2017'de yapılması bekleniyor. Benevre Beytepe'de daireler 3 metre 05 santimetre tavan yüksekliğiyle dikkat çekiyor. Projede stüdyo (1+0), 1+1 ve 2+1 daire tipleri yer alıyor. Sosyal alanlar bakımından zengin olan Benevre Beytepe'de BB Lounge (Kütüphane – Kafe), BB Studio (Müzik ve karaoke odası) – BB Studio, BB Movie (Cep sineması), BB Pool & Fit (Yüzme havuzu – Fitness – Sauna), BB Guesthouse (Misafirhane), BB Play (Oyun odası) bulunuyor.


Şehrin her yerine kolay ulaşmanızı sağlayan alternatif yollara yakın olan Benevre Beytepe projesi Hacettepe Üniversitesi'ne 2,5 kilometre, Bilkent Üniversitesi'ne 3,5 kilometre, Orta Doğu Teknik Üniversitesi'ne 7 kilometre, Başkent Üniversitesi'ne 6,5 kilometre, Kızılay Meydanı'na 14 kilometre mesafede bulunuyor.

Benevre beytepe Elbiz inşaat