Adres Koru Evleri / Bayraktar İnşaat

Bayraktar İnşaat firmasının Adres Koru Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Adres Koru Evleri

Bayraktar İnşaat Adres Koru Evleri nerede?

Konut Projeleri Eda Yalçın 18.07.2017
Bayraktar İnşaat tarafından hayata geçirilen Adres Koru Evleri Sancaktepe’de yükseliyor.
Bayraktar İnşaat imzası taşıyan Adres Koru Evleri 10 bin metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. 9 blokta 312 konut ve 37 ticari üniteden meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 şeklinde daire alternatifleri bulunan projenin daire büyüklükleri 112 ile 146 metrekare arasında değişiyor. Nisan 2018'de teslim edilmeye hazırlanan projenin daire fiyatlar 455 bin liradan başlayıp 665 bin liraya kadar yükseliyor.

İstanbul'un en gözde yerlerinden biri olan Sancaktepe'de yükselen Adres Koru Evleri 4 dönüm arazide yer alan koruda koruma altına alınmış kırk yıllık çam ağaçları bulunuyor. Geniş ailelere yönelik geliştirilen Adres Koru Evleri'nde stüdyo ve 1+1 dairelere yer verilmedi. Adres Koru Evleri'nde satışların yarısı tamamlandı. 

Konumuyla ön planda

Proje şehir hastanesine 1,5 kilometre, yeni belediye binasına 2 kilometre, Maltepe Üniversitesi'ne 2,5 kilometre, Aydos Ormanı'na 4 kilometre, Yeditepe Üniversitesi'ne 6,5 kilometre, Brandium AVM'ye 8 kilometre, E-5 karayoluna 9,5 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi'ne 12 kilometre, Viaport AVM'ye 13 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 14 kilometre mesafede yer alıyor.

 

adres koru evleri adres koru evleri fiyat adres koru evleri sancaktepe