Ayazma Emlak Konutları / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Ayazma Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Batışehir

Batışehir'de faizi sıfırlayan kampanya!

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 22.04.2015
Emlak Konut GYO ve EgeYapı Group’un birlikte gerçekleştirdiği Batışehir’de yüzde 0’lara kadar inen faiz oranları ile ev sahibi olmak mümkün…
Emlak Konut GYO ve EgeYapı Group düzenledikleri kampanya ile karma yaşamın başladığı Batışehir'de daire sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Yeni kampanya ile isteyenler 36 ay yüze 0 faiz veya 60 ay taksit 0,69 firma vadesi imkanı ile ev sahibi olabiliyor. Satın alma işlemlerinin tamamlanmasından sonra evinize taşınmanız ise tamamen sizin istediğiniz zamana kalıyor. 

Emlak Konut GYO tarafından yayınlanan Mart ayı raporunda satış ve hasılat birincisi olan Batışehir'de her kesimin ihtiyaç duyduğu 1+0'dan 4+1'e kadar değişen 40 farklı daire tipi bulunuyor. İster geniş ister çekirdek aile tiplerinin rahatça yaşamını sürdüreceği konutlar, aynı zamanda her türlü sosyal ve sportif donatı alanlarına da sahip bulunuyor. 

Her zaman alışveriş keyfi 

121 mağazası ile ünlü markalara ev sahipliği yapacak Batı Cadde, Doğa Koleji - Oxford Quality School, rezidans, Four Points by Sheraton Hotel, A+ ofisler, spor alanları ve geniş peyzaj alanları bulunuyor. Tüm etapları tamamlandığında yaklaşık 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak ve şuan yaklaşık 5 bin kişinin yaşadığı ve Avrupa'nın en büyük otoyolu TEM ve Vatan Caddesi'nin kesiştiği noktada bulunan Batışehir'de TEM'den ve Başakşehir Kuzey Marmara bağlantı yolundan direkt giriş imkanı bulunuyor. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Emlak Konut GYO EgeYapı Group Batışehir