Batımahal / Yalçınlar Group

Yalçınlar Group firmasının Batımahal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Batı Mahal

Batı Mahal villalarında malikane konforu!

Konut Projeleri Emine Pile 02.02.2016
Yalçınlar Grup tarafından Büyükçekmece Göl Vadisi'nde panoramik göl manzaralı Bartı Mahal villaları, hacimsel büyüklüğü ile dikkat çekiyor.
Büyükçekmece Göl Vadisi'nde panoramik göl manzaralı Batı Mahal villaları yaşam alanlarının boyutlarıyla fark sunuyor. 400 dönüm içinde 150 özel villadan oluşan ve 1.700 ila 3.500 metrekare arasında değişen geniş müstakil bahçelere sahip olan Batı Mahal villalarının Katie, Jasmine ve Ilaria olmak üzere üç modeli bulunuyor. Katie modelinin brüt genişliği 464 metrekare, neti 351 metrekare, Jasmine modelinin brütü 507 metre, neti 377 metrekare, Ilaria modelinin brütü ise 586 metrekare, neti 454 metrekareye ulaşıyor.  

Konforlu, ferah ve hacimli villalar

Yüksek tavanlı ferah yaşam alanları sunan Batı Mahal villalarının yaşam mekanlarında tavan yükseklikleri 2.7 ila 3.15 metre arasında değişiyor. Villaların salon galeri yüksekliği 7.2 metre, salon tavan yüksekliği 2.92 metre, giriş holü yüksekliği 3.15 metre, banyo tavanı yükseklikleri 2.4 metre, giriş kat yatak odaları ise 2.56 metre yüksekliğe sahip bulunuyor. Söz konusu oranlar nedeniyle Batı Mahal villaları hacimsel olarak benzerlerinden yüzde 30 oranında daha büyük yaşam alanı sunuyor.

 

Batı Mahal yalçınlar grup büyükçekmece göl vadisi