Batımahal / Yalçınlar Group

Yalçınlar Group firmasının Batımahal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Batı Mahal villalarının büyük salonları

Batı Mahal, salon salomanje keyfini yeniden yaşatacak

Konut Projeleri Emine Pile 11.01.2016
Yalçınlar Grup tarafından hayata geçirilen Batı Mahal projesi geçmişin görkemli malikanelerinin salon salomanje konforunu villa yaşamına kazandırıyor.
Villa yaşamından beklenen tüm özellikleri müşteri beklentileri doğrultusunda hayata geçiren Batı Mahal, geniş ölçeklerde tasarlanmış yaşam alanları ve mimari tarzıyla gerçek anlamda malikane konforu yaşatıyor. Unutulmaya yüz tutmuş salon salomanje kavramını villa yaşamına kazandıran BatıMahal'de salon net büyüklükleri 120, 130 ve 156 metrekare arasında değişiyor. 

3+1 daire büyüklüğünde salon salomanje

Batı Mahal villalarının salon salomanje alanları 3+1 büyük dairelerin net büyüklüğüne karşılık geliyor. Villaların salon salomanje konumlandırması ise havuz yönünde bahçe ile bağlantılı olarak tasarlanıyor. Villaların galeri tavan yüksek yüksekliği 7,2 metre, salon salomanje tavan yüksekliği 2,92 metre, giriş holü yüksekliği ise 3,15 metre olarak projelendiriliyor. Yükseklik avantajı sayesinde Batı Mahal villaları yüzde 30 daha fazla yaşam alanı da sunuyor.

400 dönüm içinde 150 özel villadan oluşan ve 1.700 ila 3.500 metrekare arasında değişen geniş müstakil bahçelere sahip olan Batı Mahal villalarının Katie, Jasmine ve Ilaria olmak üzere üç modeli bulunuyor. Katie modelinin brüt genişliği 464 metrekare, neti 351 metrekare, Jasmine modelinin brütü 507 metrekare, neti 377 metrekare, Ilaria modelinin brütü ise 586 metrekare, neti 454 metrekareye ulaşıyor.  

 

Batı Mahal Yalçınlar Grup büyükçekmece villa