Batı Mahal

Batı Mahal, malikane konforunu evinize getiriyor

Konut Projeleri Emine Pile 13.07.2015
Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Göl Vadisi'nde hayata geçirilen Batı Mahal villaları gençlerin tercih ettiği bir yaşam tarzı sunuyor.
Villa konseptini müşteri anketine göre gerçekleştiren Batı Mahal projesinde yer alan genç odaları, gençlerin talepleri doğrultusunda geniş ve süit tarzda dizayn ediliyor.

Çocuklu aileler için ideal...

Villa yaşamından beklenen tüm özellikleri müşteri beklentileri doğrultusunda hayata geçiren ve Batılı bir kavram olan 'villanın' tüm özelliklerine sahip olan Batı Mahal, çocuklu aileler için ideal bir yaşam tarzı sunuyor. 

Batı Mahal villlalarının geniş hacimli banyolu çocuk ve genç süit yatak odalarının sunduğu hacimsel ferahlık ve konfor, çocukların doğumdan gençliklerine kadar her dönemde ihtiyaçlarına yanıt verebilecek niteliklere sahip bulunuyor. Proje kapsamında gençlerin 'ev içinde ev konforu' yaşamaları amaçlanıyor.

Her türlü konforu barındırıyor

İki katlı yaşam sunan Batı Mahal villalarında bahçe katı gündüz yaşam alanı, üst kat gece yaşam alanı olarak tasarlanıyor. Banyolu çocuk ve genç süit odalarının yer aldığı üst katta genç odalarının büyüklüğü 24 metrekare ila 34 metrekare arasında değişiyor ve her türlü konforu barındırıyor. 

1.700 ila 3.500 metrekare arasında değişen müstakil geniş bahçeli villalardan oluşan Batı Mahal villaları, küçük yaşta çocukları olan aileler için de büyük avantaj sağlıyor. Batı Mahal'in yeni yaşam konsepti kapsamında çocuklar kendi oyun parklarına da sahip oluyor.  

Her türlü ödeme kolaylığı sunuluyor

Geniş müstakil bahçelere sahip olan Batı Mahal villalarının Katie, Jasmine ve Ilaria olmak üzere üç modeli bulunuyor. Katie modelinin brüt genişliği 465 metrekare, neti 330.8 metrekare, Jasmine modelinin brütü 496 metrekare, neti 355.7 metrekare, Ilaria modelinin brütü ise 587 metrekare, neti 433.3 metrekareye ulaşıyor. Emsal projelerde brüt değere yaşam alanı ile ilgili olmayan garaj gibi birimler de dahil ediliyor. Ancak Batı Mahal bünyesinde yer alan villa modellerinin brüt ve net değerleri yalnızca yaşam alanları için geçerlilik taşıyor. 

Batı Mahal villalarının Türkiye genelinde emsalsiz bir proje olduğunu ifade eden Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, seçkin bir yaşam tarzında yer almak isteyenler için her türlü ödeme kolaylıklarını yaptıklarını da sözlerine ekliyor.

Batı Mahal