Başkent Emlak Konutları / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Başkent Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
baskent-emlak-konutlari-nerede

Başkent Emlak Konutları nerede?

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 01.12.2016
Reklamlarında Mustafa Ceceli'nin oynadığı Başkent Emlak Konutları, Ankara Çankaya Oran'da Sinpaş Altınoran'a komşu konumda yükseliyor.
Emlak Konut GYO'nun Ankara Mühye olarak daha önce satışa açacağını duyurduğu Başkent Emlak Konutları projesi Çankaya Oran'da yer almakta. Sinpaş Altınoran projesine de komşu olacak Başkent Emlak Konutları, bölgedeki vadinin üst kısmında yer alacak. Projenin bir bölümü vadi manzaralı, diğer bölümü ise Doğukent Caddesi'nde kalacak şekilde tasarlandı.

Başkent Emlak Konutları daire tipleri

İçerisinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Başkent Emlak Konutları'nda satışlar 3 Aralık 2016 Cumartesi günü başlayacak. Toplamda 1458 adet dairenin yer aldığı projede 1+1 ve 5+1'ler'den 7'şer adet bulunuyor. 1+1'lerin metrekaresi henüz belirlenmezken 2+1'ler 101 ile 107 metrekare arasında, 3+1'ler 129 ile 145 metrekare arasında, 4+1'ler 162 ile 172 metrekare arasında olacak. Projedeki 5+1 konutlar ise 275 metrekare şeklinde tasarlanmış durumda.

Başkent Emlak Konutları ödeme seçenekleri

Projede vadeli ya da TÜFE'li ödeme seçenekleri sunulacak. Vadeli ödeme seçeneğinde daire için peşinat alınıyor. Sözleşme yapıldıktan bir ay sonra taksit ödemeleri başlıyor. TÜFE'li ödeme seçeneğinde ise peşinat ödeniyor. Taksitler, 36 ay sonra başlıyor.

Başkent Emlak Konutları ne zaman teslim edilecek?

İnşaatı Ocak 2017'de başlayacak olan Başkent Emlak Konutları'nda teslim süresi 36 ay olarak belirlendi. İçerisinde konutlarla birlikte her ihtiyaca cevap verecek mağazaların bulunacağı Başkent Emlak Konutları'nda bay ve bayan ayrı olmak üzere fitness center ve yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, otopark, kafeler, restoranlar, yürüyüş alanları gibi birçok seçenek bir arada sunulacak.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

başkent emlak konutları nerede başkent emlak konutları ödeme seçenekleri