Fortis İstanbul / Yiğit Group

Yiğit Group firmasının Fortis İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yiğit Group

Basın Ekspres’in yeni gözdesi Fortis İstanbul’da fiyatlar!

Konut Projeleri Emine Pile 14.04.2015
Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen ve lokasyonu ile karlı bir yatırım avantajı sunan Fortis İstanbul’da fiyatlar 220 bin liradan başlıyor.
Yiğit Group'un İstanbul'un en merkezi noktalarından birinde hayata geçireceği Fortis İstanbul, 705 modern residence konuttan oluşacak. Başta Diyarbakır olmak üzere Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde 37 yıldır faaliyette bulunan Yiğit Group, şehrin merkezine büyük bir konfor getirecek. 

Güneydoğu'nun konut kalitesini İstanbul'a da getireceklerini aktaran Yiğit Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Yiğit, hayata geçirdikleri tüm projelerin arkasında durduklarını belirtti. "Oturmadığımızda oturtmayız' mesajı verdi.

En düşük metrekare birim fiyatı 4 bin 100 lira... 

Daire fiyatları hakkında da açıklama yapan Yiğit, en düşük daire fiyatının 220 bin lira, en yüksek daire fiyatının ise 580 bin lira olacağının bilgisini verdi. 

En düşük metrekare birim fiyatı ise 4 bin 100 lira olacağı projede lansmana özel yüzde 10 indirim yaparak ödeme kolaylığı sağlayacak. 

 

Yiğit Group Fortis İstanbul