Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir

Başakşehir’in en yenisi Vadişehir’e yoğun ilgi!

Konut Projeleri Emine Pile 03.05.2015
İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Başakşehir’de hayata geçirilen Vadişehir, Yeni İstanbul’un tam merkezinde yükseliyor.
ESD - Konut projelerinin son yıllarda hızla arttığı İstanbul'da yatırımcılar Bahçeşehir'e yoğun ilgi gösteriyor. 

Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, - Bordo Yapı, Dalkılıç Yapı –İntes işbirliğiyle inşa edilen ve 50 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen Vadişehir, Yeni İstanbul en merkezi noktasındaki konumu ile dikkatleri üzerine topluyor. 

Dev büyüklükteki arsa üzerinde hayata geçirilen proje 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipinden meydana geliyor. Daire büyüklüklerinin 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Vadişehir'de 4+1 daireler büyük ilgi görüyor. Yatırımcıların beğenisini kazanan ve dev projelere yakın mesafede bulunan projenin ilk etabında dairelerin yüzde 40'ı şimdiden satılmış bulunuyor. 

Vadişehir'de daire fiyatları 459 bin liradan başlıyor!

Başarılı bir ön talep toplama süreci geçirilen Vadişehir'de lansmanın ardından satışlar da yoğun ilgi gördü. 4+1'lerin büyük ilgi topladığı projede söz konusu daire tipinden sadece 1 adet kaldığı belirtildi. 

2+1 dairelerin 459 bin liradan, 3+1 dairelerin 545 bin liradan satıldığı Vadişehir'de 4+1 daireler ise 793 bin liradan alıcı buluyor.     

Vadişehir'den bahara özel sıfır faizli kampanya… 

‘‘Sıfır'' faizle, 60 ay vadeli 'Bahar Kampanyası' sunan Vadişehir'de faizsiz, 5 yıl vadeli cazip ödeme planları sunuluyor.

Vadişehir