Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir Başakşehir

Başakşehir’de yeni bir şehir yükseliyor!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 03.04.2015
İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Başakşehir'de inşa edilen Vadişehir projesi 31 Mart’ta gerçekleştirilen lansmanla satışa çıktı.
50 bin metrekare arsa üzerinde 550 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Vadişehir Başakşehir projesinin yüzde 75'i yeşil alana ayrıldı.

Ön talep sürecinde çok sayıda yatırımcıdan talep toplayan Vadişehir Başakşehir konumuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Dev projelere komşu konumundaki Vadişehir projesi Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı,  Bordo Yapı, Dalkılıç Yapı – İntes ortalığında konumlanıyor.

vadişehir foto galerisi

650 konut ve 60 ticari ünite ile bölgeye büyük değer kazandıracak Vadişehir; Üçüncü Havalimanı, Kanal İstanbul, Şehir Parkı, Şehir Hastanesi, Üçüncü Köprü ve bağlantı yollarına komşu konumda bulunuyor.

Başakşehir'de yükselen Vadişehir'de 2+1 ve 3+1 dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutlar da bulunuyor. Mega projelere çok yakında konumda yer alan projenin toplam değeri 100 milyar dolar olarak açıklandı.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika

Vadişehir Başakşehir Fiyat Başakşehir Vadişehir