tahincioğlunun başakşehirdeki nidapark projesi
Haberler / Konut Projeleri / Başakşehir’de Nidapark rüzgarı!

Başakşehir’de Nidapark rüzgarı!

Konut Projeleri 29.09.2015 15:41

Tahincioğlu, Nidapark Başakşehir projesini 459 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa açtı.

Gayrimenkul sektörünün önemli kuruluşları arasında yer alan Tahincioğlu, Başakşehir'deki Nidapark projesini basına tanıttı. Toplantı, Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ve Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alpaslan Çalım'ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Nidapark Başakşehir tanıtım filmi...

350 milyon lira yatırım

Tahincioğlu, İstanbul'da konut projelerinin yeni gözdesi Başakşehir'e adım attı. 350 milyon lira yatırım değerine sahip olan Nidapark Başakşehir'de 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Fiyat başlangıç seviyesinin 459 bin lira olarak belirlendiği Nidapark Başakşehir'de cazip ödeme seçenekleri sunuluyor.

nidapark başakşehir projesinin avlusu

Nidapark Başakşehir projesinin avlusu böyle olacak...

Nidapark Başakşehir ekim 2017'de bitecek

Metrekaresi 3 bin 600 lira civarında olan Nidapark Başakşehir Evleri'nde 88 metrekareden başlayıp 314 metrekareye kadar yükselen konutlar yer alıyor. 20 bin metrekarelik peyzaj ve 2 bin 600 metrekarelik sosyal tesisin yer aldığı Nidapark Başakşehir projesi Ekim 2017'de teslim edilecek.

nidapark başakşehir projesindeki dükkanlar

Projede daireler dışında dükkanlarda yer alacak...

Dükkanların ortalama metrekaresi 10 bin lira

5 blokta 374 konuttan meydana gelen Nidapark Başakşehir'de lansman öncesi 120 evin satılması için anlaşma sağlandı. Öte yandan ticari alanların ortalama metrekare fiyatı 10 bin lira olarak belirlenirken, mülk alanların büyük kazançlar sağlayacağı bekleniyor.

nidapark başakşehirdeki süs havuzu ve cafe alanı

Nidapark Başakşehir'de süs havuzu yanında cafe alanı da yer alacak...

Projede beklenen ciro 400 milyon lira

Temeli atılan Nidapark Başakşehir Konutları'nın bir bölümünde hafriyat çalışmaları sürüyor. Dairelerin dışında 48 dükkanın yer aldığı projede 400 milyon liralık ciro bekleniyor.

nidapark başakşehir projesinin örnek dairesi

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com