Palmiye Park Renova / CDS Yapı - Ege Yapı

CDS Yapı - Ege Yapı firmasının Palmiye Park Renova projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
batışehir teslim kampanya

Banka kredisinden daha iyisi EgeYapı'nın süper teklifi!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 27.02.2015
Ege Yapı, Batışehir projesinde yüzde 15 peşinat ve yüzde 0,69 faiz oranıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.
EgeYapı Group, Avrupa'nın en iyi karma yaşam projesi ödüllü Batışehir'de kolayca ev sahibi olmanız için kaçırılmayacak bir teklif sunuyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=bat%c4%b1%c5%9fehir'>batışehir</a> kampanya

EgeYapı Group, banka kredisi kullanılmasına gerek kalmadan yalnızca %15 peşinat ve %0,69 avantajlı faiz oranlı 60 ay firma bünyesindeki vadelendirme sistemi ile başlattığı kampanyada, 3. köprü bağlantı yolunun bulunduğuBatışehir'de sizi ev sahibi yapıyor. 

Batışehir'de fiyatlar 270.000-TL'den başlıyor. Firma bünyesindeki 60 ay vadelendirme sistemi ile 3.050-TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün.

Ayrıcalıklı yaşamın başladığı Batışehir'de, rezidans konut ve ofisler, yaklaşık 1 km uzunluğundaki alışveriş caddesi, proje içerisinde yer alan ve eğitimin başladığı Doğa Koleji, Four Points By Sheraton oteli ve İstanbul'un merkezindeki avantajlı lokasyonu Batışehir'in sahip olduğu avantajlardan yalnızca birkaçı...

Lokasyon değeriyle fark yaratıyor…

Batışehir, Levent-Maslak aksıyla birlikte değerlendirilen Basın Ekspress Yolu, Atatürk Havalimanı aksı ve Kuzey Marmara Otoyolu'na doğrudan erişimi ile yeni yapılacak 3. Havalimanı ve 3. Köprü güzergahına kolay ulaşımı ve 121 mağazalı alışveriş caddesiyle her geçen gün hızla değerleniyor.

Avrupa'nın en büyük otoyolu TEM ve Vatan Caddesi'nin kesiştiği noktada bulunan Batışehir'e TEM'den ve Başakşehir Kuzey Marmara bağlantı yolundan direkt giriş imkanı bulunuyor. Araç sahipleri için E-5'ten de direkt giriş imkanı sunan Batışehir'den İstanbul'un hemen her noktasına kolayca ulaşılabiliyor. 

Proje ve ödeme planları hakkında detaylı bilgi almak için EgeYapı Group satış ofisini arayabilir veya web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Web: http://www.batisehir.com/

Telefon: 0850 222 53 43

batışehir batışehir projesi egeyapı