Balance Güneşli / Balance Gayrimenkul

Balance Gayrimenkul firmasının Balance Güneşli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
balance

Balance Güneşli'nin çeşitliliği dikkat çekiyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 02.04.2016
Balance Güneşli projesinde satışlar devam ediyor. Projede farklı büyüklükteki birimler dikkat çekmekte.
Stratejik konumu, ofis çeşitliliği, şık ofis tasarımları ve zengin teknik donanımı ile çalışma hayatına artı değer katan Balance Güneşli, İstanbul'da özel sektörün çekim merkezi haline geldi. Özellikle ofis çeşitliliği içinde sunduğu loft ofisler ile fonksiyonel kullanım olanağı sunan proje, prestijli bir yaşamın da kapılarını aralıyor. 

Kişiselleşme hayatın her alanında etkili olmaya başladığından beri kendimizi daha rahat ifade edebileceğimiz, daha özgür alanlar yaratıyoruz... Yaşadığımız ve çalıştığımız alanları kişiselleştirdiğimiz oranda daha yaratıcı ve daha mutlu olduğumuzu bilim insanları da tescilliyor. Bu akımı göz ardı etmeyen Balance Güneşli, loft ofis seçenekleri ile  işini ve yaşamını aynı alana sığdırmak isteyenler için fonksiyonel, konforlu, ferah ve kişiselleşebilen alanlar oluşturuyor. Bir çok sosyal donatının yanı sıra ortak kullanım alanlarında sunulan özel hizmetler ile farklılaşan loft ofisler, yüksek tavanları ve boydan boya cam yapıları ile ferah bir yaşam alanı oluşturuyor.. İki katlı olarak dizayn edilen loft ofisler yalnızca ev veya ofis olarak kullanılabilmesinin yanı sıra  iş ve çalışma hayatını tek bir yerde kurgulamak isteyenler için şık bir alternatif...

Yeni nesil ofis yaşamının baş tacı loft ofisler, profesyonel çalışma hayatını ev yaşamı ile buluşturuyor... 

Projede 20'nci kattan itibaren konumlanan loft ofisler,  yer döşemesi, ısıtma-soğutma sistemleri, mutfak, banyo, beyaz eşyası dahil olmak üzere  genel dekorasyonu tamamlanmış hemen kullanıma hazır olarak teslim ediliyor. Sosyal yaşamın tüm dinamiklerini bünyesinde bulunduran bir projede yaşamanın ayrıcalığını sunan loft ofisler,  tasarımsal şıklığı ile de fark yaratıyor. 104 ile 212 metrekare arasında değişen çeşitli büyüklük ve tiplerde alternatiflerin bulunduğu ofisler ayrıca, kat bahçeleri ve ortak kullanım toplantı odalarının yanı sıra merkezi havalandırma-ısıtma ve güvenlik sistemleri,  ses yalıtımı, tablet ve telefonlar ile tüm ofislerin dışarıdan kontrolünü sağlayan akıllı otomasyon sistemleri gibi teknolojik bir çok donamıma sahip.

Konforla buluşan sosyal yaşam...

Yaklaşık  700 m2 alanda kurulan sosyal tesiste  fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates ve yoga stüdyoları, cafe/restoran, müzik odası, hobi odaları ve cep sineması konforlu bir yaşam sunarken sokak kültürünü çağdaş bir mimari yorumla buluşturan bir "Yaşam Sokağı" araçsız yürüyüş yolları ve yeşillendirilmiş kat bahçeleri, restoran ve kafeleri, günlük hayatın getireceği her türlü ihtiyacın karşılanabileceği mağaza ve hizmet noktaları da sosyal yaşamı tamamlıyor.  

balance güneşli balance güneşli projesi loft ofis