Balance Güneşli / Balance Gayrimenkul

Balance Gayrimenkul firmasının Balance Güneşli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
balance güneşli projesinin içi

Balance Güneşli Mart 2016'da teslim edilecek!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 22.01.2016
Basın Ekspres Yolu üzerindeki projeler arasında yer alan Balance Güneşli'de yaşam Mart ayında başlayacak.
Stratejik konumu, ofis çeşitliliği, şık ofis tasarımları, zengin teknik donanımı  ve çalışma hayatına artı değer katan sosyal imkanları ile Balance Güneşli İstanbul'da özel sektörün çekim merkezi haline geldi. Büyük ya da küçük ölçekli her ölçekten şirketin iş hacmine uygun ofis çeşitliliği sunulan projede, genel merkez konumlandırmasına uygun alan oluşturan cadde ofisler, bağımsız giriş çıkışları ile şirketlere kurumsal kimliklerini ifade etme olanağı sunuyor.

Son yıllarda kurumsal kimliğin ve duruşun şirketlerin ticari başarısındaki yeri yadsınamaz noktada. Bunun yanına çalışanların motivasyonu ve sosyal ihtiyaçları da eklenince ofis projeleri mimari, teknik ve sosyal açıdan her türlü kurumsal  ihtiyacı karşılamaya başladı... Bu eğilimin İstanbul'daki en iyi örneği Balance Güneşli... Kurumsal ya da kurumsallaşma yolundaki farklı iş hacmindeki şirketlere ya da profesyonellere uygun ofis seçeneğinin yer aldığı proje, iş dünyasının yeni adresi.

Kat ya da blok olarak kullanım olanağı

Balance Güneşli'nin sunduğu ofis çeşitliliğinde geniş çalışma kadrosuna sahip kurumsal firmaların prestijli , sosyal ve teknik imkan bakımından zengin ofis arayışına cadde ofisler çözüm oluyor. Özel giriş çıkışlarıyla şirketlerin ticari faaliyetlerini rahatlıkla yürütmesine imkan sağlayan cadde ofisler, 40 -263 metrekare aralığında seçenek sunuyor.Aynı zamanda kat veya blok olarak kullanım olanağı da sunulan cadde ofisler, büyük ölçekli kurumsal firmaların genel merkez konumlandırmasına oldukça uygun alanlar oluşturuyor.  

Balance Güneşli'nin yatay bloklarında yer alan cadde ofisler, ferah, aydınlık ve şık çalışma alanları yaratıyor. Güneş ışığını kesintisiz olarak içeri alan boydan boya camlar ve yüksek tavanlı çalışma ortamında,  çalışanların doğal havalandırmadan da yararlanabilmesi için manuel ve motorlu olmak üzere teleskopik paralel açılımlı kanatlı cam sistemleri kullanılıyor.

Mart 2016 'da teslimlerin başlayacağı Balance Güneşli, , çalışanların tüm ihtiyaçlarını gözeterek, daha verimli ve yaratıcı çalışma ortamları sunmak amacı ile "yeni nesil ofis yaşamı"nın en iyi örneğini ortaya koyuyor... Cadde ofislerin yanısıra plaza ofis, loft ofis ve  stüdyo ofis seçeneklerinin yer aldığı projede, şirketlere teknik ve sosyal açıdan ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor. 

İş stresini azaltacak sosyal imkanlar

Balance Güneşli'de gün içindeki molalarda motivasyonu  arttıracak, iş stresini azaltacak tüm ayrıntılar sosyal alanda yer alıyor. Yaklaşık  700 m2 alanda kurulan sosyal tesiste  fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates ve yoga stüdyoları, cafe/restoran, müzik odası, hobi odaları, cep sineması, yer alıyor. 

Toplam 83 bin metrekare inşaat alanına sahip projede, sokak kültürünü çağdaş bir mimari yorumla buluşturan bir "Yaşam Sokağı" bulunuyor.  Araçsız yürüyüş yolları ve yeşillendirilmiş kat bahçelerinin yanı sıra, "Yaşam Sokağı"nda  günün yorgunluğunu atmak, lezzetli molalar vermek için restoran ve kafeler, günlük hayatın getireceği her türlü ihtiyacın karşılanabileceği mağaza ve hizmet noktaları yer alıyor. 

balance güneşli