ağaoğlu central park

Bakırköy 46, Central Park olarak küllerinden doğdu!

Konut Projeleri 10.02.2016 17:37

Ağaoğlu Central Park İstanbul projesi görücüye çıktı. Dev yatırımda satışlar Mart ayında başlayacak.

Ağaoğlu Central Park projesi göcüyüe çıktı. Daha önce Bakırköy 46 olarak bilinen ancak uzunca bir süre durdurulan proje Mart ayında yeniden satışa çıkacak. Toplantı sırasında önemli detaylar aktaran Ali Ağaoğlu proje için “Bakırköy'de deliliği bıraktık. 46 raporunun ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Benim hayatımdaki dönüm noktalarından birisi de bu projedir. Bir diğer babamın yanından ayrılmamdı. Aynı çorabı yıkayıp 15 gün giydiğimi biliyorum. Bunların dışında bir de 17 Aralık süreci var. Bunlar benim için dönüm noktalarıydı” ifadelerini kullandı.

O dönemde ev alanların paralarını iade ettim

Şirket olarak yeni isimlerle güçlendiklerini dile getiren Ağaoğlu “2016 bizim için yeni bir milat olacak ve yeni projeler için bir araya geleceğiz. Bakırköy 46'da ciddi satışlar yapmıştık. Ancak böyle bir olayla karşı karşıya kalınca ev alan herkesi davet edip paralarını geri ödedim. İmar olarak bölgenin en masum projesi Bakırköy 46'ydı. İlahi adalet yerini buldu, üst mahkeme haklılığımızı tescilledi. Bu projenin bende maddiyattan daha çok manevi önemi var” diye konuştu.

Projenin değeri arttı

2016'dan sonra da güzel projeler üreteceklerini ifade eden Ali Ağaoğlu “Bugün aynı proje daha da değerlendi. Hemen karşımızda Central Park hayata geçti, Marmaray önümüze geldi, Avrasya Tüneli hemen yanı başımızda. Çok şey kaybettik gibi gözüküyor ama projemiz daha iyi bir noktaya geldi. Projede imar yönünden bir değişiklik yok ama mimari açıdan daha iyisini nasıl yapabiliriz diye iyileştirmeler yaptık. Daha önce konut satın alanlara da özel imkanlar tanıyacağız” dedi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com