Ayazma Emlak Konutları / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Ayazma Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahçetepe İstanbul

Bahçetepe İstanbul’un bir parseli daha onaylandı!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 05.05.2015
Emlak Konut GYO, projelerinden Bahçetepe İstanbul projesinin altyapı ve çevre düzenleme işlerinin kısmi geçici kabulü onaylandı.
ESD - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, projelerinden İstanbul Başakşehir Ayazma 2. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi olan Bahçetepe İstanbul'da 1357 ada 1 parselde yer alan F1, F2, G1, G2 Bloklar ile 900 ada 5 parselde bulunan A1, A2, A3, F1, F2, F3, F4 Blokların inşaatları, altyapı ve çevre düzenleme işlerinin kısmi geçici kabulünün 30 Nisan 2015 tarihinde onaylandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıkladı.

Bahçeşehir'de iki büyük inşaat şirketi olan Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat tarafından hayata geçirilen Bahçetepe İstanbul'da 1+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor.

Yeşil alanlarıyla dikkatleri üzerine çeken projenin içerisinde; sauna, fitness center, Türk hamamı, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor salonu gibi birçok seçenek sunuluyor. 16 blokta 1474 daireden meydana gelen projenin inşaat alanı 127 bin metrekare olarak belilrlendi.

Emlaktasondakika.com

Bahçetepe İstanbul Bahçetepe İstanbul kısmi geçici kabulü Emlak Konut GYO