Bahçeşehir Park / Atmaca Grup

Atmaca Grup firmasının Bahçeşehir Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bahçeşehir park

Bahçeşehir Park’ta teslimler ne zaman?

Konut Projeleri Kerim Çırak 26.08.2016
Atmaca Grup’un Bahçeşehir’de inşa ettiği Bahçeşehir Park projesinde daire teslimleri Eylül 2017’de yapılacak.
Hızla büyüyen bölgelerden biri olan Bahçeşehir, üretilen projelerle gelişmeye devam ediyor. Metro inşaatının tamamlanmasıyla beraber ulaşımın daha kolay hale gelmesi bölgedeki projelerin prim yapmasını sağlayacak. TEM Otoyolu'nun yanı başında bulunan Bahçeşehir Park projesi lokasyon olarak, Akbatı AVM, Tüyap Fuar Merkezi, Aqua Club Dolphin, Olimpiyat Stadı ve Mall Of İstanbul'a kısa mesafede konumlanıyor.

Atmaca Grup'un inşa etmekte olduğu proje 20 bin 300 metrekarelik alanda 17 ve 18 katlı iki bloktan oluşuyor. Toplamda 147 dairenin bulunduğu projede, 4+1 ve 5+1 daire şekillerinin alanları 187 metrekareden meydana geliyor. Loft dairelere de yer verilen projede tavan yüksekliği 3.5 metre olarak inşa ediliyor.

Eylül 2017'de teslim edilecek olan Bahçeşehir Park'ta 1 milyon 830 bin liradan start alan daire fiyatları 3 milyon 275 bin liraya kadar artış gösteriyor. Projede yüzde 20 peşinatla 24 ay sıfır faiz ve vade seçeneğinden faydalanarak konut sahibi olabilirsiniz.

Atmaca Grup Bahçeşehir Park Bahçeşehir Park teslimler ne zaman