Bahçeşehir Park / Atmaca Grup

Atmaca Grup firmasının Bahçeşehir Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bahçeşehir park

Bahçeşehir Park’ta daire fiyatları ne kadar?

Konut Projeleri Kerim Çırak 09.08.2016
Atmaca Grup’un Bahçeşehir’e inşa ettiği projede daire fiyatları 1 milyon 800 bin lira ile 2 milyon 650 bin lira arasında değişiyor.
Bahçeşehir'in Gölet bölgesinde yükselen proje, konut, alışveriş ve sosyal alanlarıyla her ihtiyaca cevap verecek. 20 bin 300 metrekarelik alana sahip proje, 400 dönümlük yeşillik alanla sağlıklı bir yaşamı da beraberinde getiriyor.

 

Bahçeşehir Park tanıtım filmi

Bahçeşehir Park lokasyon olarak, Aqua Club Dolphin, TEM Otoyolu, Küçükcekmece Gölü, Akbatı AVM, Atatürk Olimpiyat Stadyumu, Mall Of İstanbul ve İstoç Ticaret Merkezine kısa mesafede konumlanıyor.

Projede bulunan 17 ve 18 katlı iki blokta dairelerin tamamı 4+1 olup alanları 186 metrekareden meydana geliyor. Projede yer verilen bazı loft daireler 3,5 metrelik tavan yüksekliğine sahip.

Bahçeşehir Park'ta 4+1 tipinde oluşan daireler cephelerine göre 1 milyon 800 bin lira ile 2 milyon 650 bin lira arasında değişiyor. Yüzde 20 peşinatla 24 ay sıfır faiz imkanı sunulan projede, daire teslimleri Ekim 2017'de başlayacak.

 

bahçeşehir park bahçeşehir park fiyatları atmaca grup