Bahçeşehir Park

Bahçeşehir Park projesi 24 Ekim'de tanıtılacak!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 19.10.2015
Protestolar ile gündemde olan Bahçeşehir Göleti'nin yanında inşa edilen Bahçeşehir Park projesinin tanıtımı 24 Ekim'de gerçekleştirilecek.
2015 Nisan ayında Bahçeşehir Göleti'nin hemen yanında bulunan 229 bin 798 metrekarelik alan ihaleyle satışa çıktı. İhaleyi Sunny Elektronik markasıyla bilinen Atmaca Grup 103 milyon TL ile kazandı. 

Tartışmalara yol açan ve bölge halkının inşaat yapılacağını söyleyerek itiraz ettiği Bahçeşehir Gölet projesinin detayları ortaya çıktı. Hâlâ yankılarını sürdüren ihale ardından yeni bir gelişme yaşandı ve Atmaca Grup, arsa üzerinde hayata geçireceği konut projesini tanıtmak için düğmeye bastı. İnşaat alanının 11 bin 436 metrekare olması gereken Bahçeşehir Park projesi için 24 Ekim'de bir tanıtım lansmanı düzenlenecek.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Bah%c3%a7e%c5%9fehir+Park'>Bahçeşehir Park</a>
Projenin böyle görünmesi bekleniyor

Bahçeşehir Park'ta dükkanlar satışta

Şuan için sadece dükkanların satışta olduğu Bahçeşehir Park'ta teslimlerin 2017 Eylül'de yapılması hedefleniyor. Projedeki dükkanların metrekare fiyatı 35 bin TL'den başlıyor. Atmaca Grup ile MFA İnşaat ortaklığında yükselen Bahçeşehir Park için banka kredisi kullanılabiliyor.

Projenin satış ofisi Bahçeşehir tren yolunun olduğu bölgedeki Petrol Ofisi'nin hemen yanında yer alıyor.

Bahçeşehir Park satış ofisi telefonu: 0212 412 12 22

Bahçeşehir Park