Dumankaya Mozaik / Dumankaya İnşaat

Dumankaya İnşaat firmasının Dumankaya Mozaik projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Flex Offıce Bahçeşehir

Bahçeşehir iş merkezine dönüşecek

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 13.04.2015
Dumankaya İnşaat’ın projesi Flex Offıce Bahçeşehir ile İstanbul yeni bir merkez daha kazanıyor.
İstanbul'un yeni yerleşim bölgeleri arasında yer alan Bahçeşehir, Dumankaya İnşaat'ın “futurist” projesi Flex Offıce Bahçeşehir ile farklı bir kimlik kazanıyor. Markalı konut liginde her zaman farklılık arayışında olan ve inşaata teknolojii katan Dumankaya Bir kez daha bu misylonun öne çıkaran bir proje geliştirdi. Bahçeşehir'in merkezinde yükselecek Flex Offıce Bahçeşehir, evinden çalışanların gözdesi olacak.

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, projenin tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada Bahçeşehir ve civarında yeni nesil çalışanların beklentileri doğrultusunda, mevcut çalışma koşullarının çok daha ötesinde yeni bir iş ortamı hayata geçirdiklerini ifade etti. 

Evden çalışanlar artıyor

Uğur Dumankaya sözlerine şöyle devam etti: “Değişen günümüz çalışma koşulları nedeniyle evden çalışanların sayısı her geçen gün artıyor. Artık pek çok şirket, şirket binalarını sadece toplantı ve sosyalleşme mekânları olarak kullanıp, evden çalışma düzenine geçiyorlar. Biz de gayrimenkul sektöründe her zaman günümüz tüketicilerinin beklentilerine yönelik hizmetler sunma misyonumuzla ev ofis konseptimizi hayata geçirdik.”

İhtiyaçları göz önünde bulunduruyoruz

Açıklamalarına devam eden Dumankaya şöyle konuştu:“Flex Office Bahçeşehir, sadece mimari yönüyle home ofis konsepti değil, aynı zamanda sekretarya hizmetlerinden ofis mobilyalarına; ayrıcalıklı danışmanlık hizmetlerinden farklı amaçlara göre dizayn edilmiş toplantı odalarına kadar amaca uygun tasarlanmış bir proje. Biz zaten Dumankaya olarak, bu bölgede çok kaliteli ve çevresine değer katan projeler yaptık. Dolayısıyla bölgeyi çok iyi bilen bir iç dinamiğimiz bulunuyor. Flex Office Bahçeşehir'in de bölgedeki ihtiyaçlar göz önüne alındığında, yatırımcıları için eşsiz yatırım fırsatları oluşturacağını düşünüyoruz.”

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Dumankaya İnşaat Flex Offıce Bahçeşehir